- IN SIGHT - https://informnapalm.org/blog -

Добірні символічні фото на День Державного прапора України

Сьогодні, 23 серпня, День Державного прапора України. Це прапор з яким українці живуть, за який вмирають на війні та проливають кров. IN SIGHT [1] зібрав для вас добірку фото, які є чудовими ілюстраціями символів цього дня. Український прапор – це символ нашої волі, нашої нації і наших перемог. Зі святом вас, Вірні сини та доньки України! Слава Україні та її Героям!

[2]

[3]

У зоні АТО під Дебальцевим бійці 128-ї бригади захопили російський танк Т-72 та встановили на нього прапор України

[4]

[5]

[6]

[7]

[8]

23 серпня 2013 в небо над Львівщиною підняли український стяг-рекордсмен, занесений в Книгу рекордів України. Прапор доправили спеціально з Криму. Сьогодні, 23 серпня 2015 наше завдання повернути цей прапор у Крим і звільнити українську землю від російських окупантів.

[9]

[10]

[11]

20 серпня 2014 український руфер Павло Ушивець (ака Григорій Mustang) перефарбував зірку на висотці в Москві й встановив український прапор.

[12]

Дванадцять донеччан підняли національний прапор України на найвищий терикон Донецька, 21 квітня 2014.

[13]

У лютому 2015 року п’ятеро активістів в центрі Петербурґа – на Малому Конюшенному мосту навпроти Спаса-на-Крові провели акцію на підтримку України / Фото – «Фонтанка»

[14]

Кримські графіті в Омську.

Читайте також:

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm у Криму [15] на знак підтримки українських моряків, захоплених російськими окупантами у Чорному морі, підняли український прапор на Ласпінському перевалі та зняли патріотичне відео.


Поширення і передрук з посиланням на джерело вітаються! (Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0 [16]). Підписуйтесь на сторінки спільноти InformNapalm в Фейсбуці [17] / Твіттері  [18]Telegram .  [19]Пишіть нам та оперативно отримуйте інформацію про нові матеріали. Тисніть репост і діліться з друзями.


Також, якщо у вас є бажання, ви можете підтримати InformNapalm благодійним внеском [20], щоб допомогти волонтерам покрити витрати на утримання сайту та сприяти розвитку нашого волонтерського проекту. Нам потрібна ваша підтримка.