- IN SIGHT - https://informnapalm.org/blog -

ПЕНТАГОН ТЕСТУЄ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДЛЯ БОЙОВИХ ТА РОЗВІДУВАЛЬНИХ БЕЗПІЛОТНИКІВ

З новою системою військові, замість того щоб збирати та аналізувати значну кількість даних, отримають доступ до єдиного продукту, що дозволить їм атакувати першими. 

 

Науково-технічний відділ Пентагона тестує нову технологію з підтримкою штучного інтелекту, яка синтезує сигнали безпілотників, датчиків роботів, виявлення вогню зі стрілецької зброї та наземний радар, щоб військові могли «вийти з циклу» прийняття рішень супротивником та успішно планувати власні атакувальні дії. Про це повідомляє Defense Express [1] із посиланням на Fox News [2].

 

Тепер замість того, щоб організовувати та аналізувати значну кількість бойових змінних, що з’являються, солдати та морські піхотинці можуть миттєво отримати доступ до єдиного інтегрованого середовища, що дозволяє їм першими атакувати супротивника.

 

Програма SQUAD X від Агентства передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) в галузі оборони, яка вже проводить суспільні випробування разом з Lockheed Martin, може отримувати інформацію з відеопотоків з дронів, озброєних наземних роботів та акустичних датчиків, що виявляють походження ворожої стрілецької зброї, та використовують автоматизацію для того, щоб надати лідерам військових підрозділів об’єднану картину поля бою.

 

Система використовує наземні радари, прилади нічного бачення та інфрачервоні електрооптичні датчики для інформування наземних підрозділів під час бою. Наприклад, якщо наземний рада зміг ідентифікувати ворожий об’єкт на визначеній відстані, сусідній безпілотник отримує відеосигнали та об’єднує інформацію про ціль з картами та іншими датчиками, і надає солдатам повну бойову картину за лічені секунди. З усім тим, це дозволяє уникати втрати часу солдатами, що аналізують низку даних з різних джерел та систем.

 

Новина по темі:

 

Комп’ютерна автоматизація з підтримкою штучного інтелекту може самостійно збирати та обробляти інформацію, щоб виконувати аналіз, що в інших випадках потребував багато часу. Штучний інтелект зможе використовувати алгоритми для пошуку та синтезу ключових точок актуальності. Наприклад, інформація від акустичного датчика, що несе солдат, виявляє ворожий вогонь зі стрілецької зброї та передає інформацію робот. Робот, у свою чергу, збирає всю необхідну інформацію та з допомогою оператора приймає рішення щодо тих чи інших атакувальних дій, поки всі солдати та морські піхотинці залишаються на безпечній відстані.

 

Раніше наземні та повітряні системи були здатні збирати інформацію лише від власних датчиків та не отримували бонусів від інших у режимі реального часу. З програмою SQUAD X інтеграція систем на полі бою вийде на якісно новий рівень, що дозволить ефективно проводити бойові дії без загрози життю людини.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста [3]
Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест” [4], що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

Источник [5]

.