- IN SIGHT - https://informnapalm.org/blog -

СБУ ЗАТРИМАЛИ ПРАЦІВНИКА «УКРОБОРОНПРОМУ» ЗА ШПИГУНСТВО НА РФ (ВІДЕО)

Українська контррозвідка спільно з Головним слідчим управлінням СБУ затримали співробітника одного із підприємств ДК «Укроборонпром», завербованого розвідкою РФ.

 

 

Про це повідомляє з посиланням на прес-центр [1] СБУ.

«Співробітники контррозвідки спільно з Головним слідчим управлінням СБ України затримали агента російської воєнної розвідки, який їхав у Воронеж на зустріч зі своїм куратором», – йдеться в повідомленні прес-центра.

 

Новина по темі: 

Оперативники спецслужби встановили, що працівник одного із підприємств державного концерну «Укроборонпром», мешканець Запоріжжя, був завербований у 2014 році на тимчасово анексованій території АР Крим кадровим співробітником Головного управління Генштабу ЗС РФ на основі матеріальної зацікавленості та підтримки ідей «русского мира».

 

Співробітники СБ України задокументували, що зловмисник за грошову винагороду збирав для представників російської спецслужби інформацію про різні аспекти функціонування підприємств вітчизняного ОПК та соціально-політичну обстановку у запорізькому регіоні. Зібрані розвідувальні дані він надсилав через відпрацьовані йому офіцером ГУ ГШ ЗС РФ канали електронного зв’язку, а також передавав під час особистих зустрічей на території РФ, Республіки Білорусь та тимчасово анексованого Криму.

 

190705 SBU 1

Правоохоронці затримали агента під час перетину державного кордону з матеріалами розвідувального характеру і вилучили прихований магнітний носій інформації (мікро-SD), на якому містилися зібрані для передачі, за завданням російської сторони, розвідувальні відомості.

 

Новина по темі: 

За результатами проведення санкціонованих слідчих дій за місцем проживання агента виявлено та вилучено комп’ютерну техніку і носії інформації, які використовувались для обробки, зберігання та передачі розвідданих, а також засоби зв’язку з іноземною стороною.

 

190705 SBU 2

Зловмиснику оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном 60 діб.

 

Новина по темі: 

Триває досудове слідство.

Операція проводилась під процесуальним керівництвом військової прокуратури.

 

Новина по темі: 

Источник [2]

.