- IN SIGHT - https://informnapalm.org/blog -

У 184-МУ НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВІДКРИЛИ ШКОЛУ ФАХІВЦІВ-МІНОМЕТНИКІВ

У 184-му Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулись урочисті заходи з нагоди відкриття навчальної школи фахівців-мінометників.

 

 

Про це повідомляє з посиланням на прес-службу [1] Національної академії СВ.

 

Новина по темі: 

Школу створено відповідно до вимог директиви Генерального штабу ЗС України на базі 356-го Навчального артилерійського полку для вивчення сучасних методів боротьби з укритими цілями противника та для руйнування польових укріплень.

 

Новина по темі: 

 

 

Саме тут військовослужбовці опановуватимуть велику кількість корисних знань та навичок, зокрема, досконале володіння мінометними розрахунками, їх обслуговування та ремонт, а також навички, що допоможуть у розпізнаванні вразливих місць ворожих укріплень, техніки та живої сили супротивника.

 

Новина по темі: 

Звертаючись до присутніх на урочистостях, командир 356-го Навчального артилерійського полку полковник Юрій Тищенко наголосив, що навчатись у новоствореній школі мінометників почесно, адже саме у ній, військовослужбовці можуть отримати гідну військову підготовку за фахом і у майбутньому поповнити лави ЗС України справжніми, патріотично налаштованими професіоналами.

 

190706 ShkolaMin 1

Источник [2]

.