- IN SIGHT - https://informnapalm.org/blog -

Як отримати кредит в автоматичному режимі

Більшість людей в наш час потребують фінансової допомоги. Кращим рішенням для цього є мікрофінансові організації. Однак більшість з них вимагають від клієнтів велику кількість даних, в тому числі фото документів і навіть Селфі . У свою чергу, сервіс КредитОнлайн365 допомагає взяти кредит автоматом [1] всім клієнтам.

кредит автоматом

Як взяти кредит автоматом?

Щоб вибрати компанію, яка дає кредит онлайн без фото – виберіть категорію «Кредит в автоматичному режимі » на сайті КредітОнлайн365. Далі, введіть бажану суму мікропозик і термін кредитування. Далі, система в автоматичному режимі розрахує відсотки і умови для кожної компанії (МФО). За клієнтом залишається вибір – в яку МФО звернутися за отриманням позики.

На які критерії спиратися при виборі компанії?

У ибрать дійсно чесну компанію з гідними умовами – можна тільки через сервіси порівняння кредитів. Сервіс CreditOnline365.com.ua надає тільки компанії, які мають ліцензію від Нацкомфінпослуг , а також реальні відгуки людей про МФО. Також в обов’язковому порядку варто звертати увагу на умови в самих компаніях. До таких умов відносяться:

1. Максимальна сума і термін для першого позики без фотографії.

2. Відсоткова ставка при кредитуванні ( APR – річна ставка).

3. Приховані комісії і платежі за позикою.

4. Умови за простроченням (Чи є можливість реструктуризації боргу або пролонгації кредиту).

Які вимоги для отримання автоматичного кредиту?

Більшість компаній надають прості вимоги для клієнтів. Основні умови отримання кредиту без фото:

Також, враховуйте, що у кожної компанії є свої індивідуальні вимоги. Це може бути, як наявність певних довідок, так і інші документи. Наприклад, щоб отримати мікрокредит пенсіонеру – необхідно надати додаткові документи (пенсійне). Більш детальні умови можна знайти на сторінці – https://creditonline365.com.ua/avtomaticheskiy-kredit [1].

Які умови пропонують МФО для кредитування без фотографії

При першому зверненні все МФО намагаються знизити ризики для компанії. Таким чином, середні ринкові умови по Україні це:

Потрібно враховувати, що у кожної компанії свої конкретні умови для нових і постійних клієнтів. Детальні умови потрібно дізнаватися на сайті даної МФО.

В цілому, для постійних клієнтів діють більш лояльні умови: сума позики до 10 000 і більше, система знижок за відсотками, поліпшені умови по пролонгації кредиту або реструктуризації боргу.

Чи можна отримати кредит автоматом без фото і відмов?

Гарантувати кредит без відмови клієнтові не може жодна компанія. Це пов’язано з великою кількістю чинників. При цьому, можна істотно підняти шанси на отримання позики. Щоб підвищити шанси на отримання кредиту до 80% і вище, слід дотримуватися ряду правил:

1. Ретельно заповнюйте анкету з персональними даними. Більшість анкет відхиляються через неправильно заповнених даних.

2. Робіть перший запит на невелику суму. Чим нижче сума, тим більше шансів отримати кредит без фото.

3. Закривайте відкриті прострочення по кредитах. Намагайтеся тримати свою кредитну історію чистою.

Щоб значно підвищити ймовірність отримання позики без фото – досить дотримуватися цих 3 правил. Але! Навіть якщо конкретна компанія відмови вам у кредиті – ви завжди можете звернутися в іншу. Вибрати її можна за допомогою сервісу CreditOnline365 .