- InformNapalm.org (Čeština) - https://informnapalm.org/cz -

Zjištěny osobní údaje přes 300 žoldáků z SVS Vagner, kteří útočili u Dajr az-Zauru

Mezinárodní dobrovolnická komunita InformNapalm přináší unikátní průzkumné informace o 300+1 „Sparťanech“ ze žoldáků v rámci jednotky ruské rozvědky známé pod označením SVS Vagner. Všechna data shromáždil, vyhodnotil a exkluzivně poskytl nám k publikaci tým projektu IHTAMNET_M0209 [1]. Jedná se o tento incident:

Podle aktivistů z tohoto projektu se 301 žoldáků, jejichž osobní údaje toto vyšetřování uvádí, přímo podílelo na útoku v syrské provincii Dajr az-Zaur v noci ze 7. na 8. února 2018.

Mezi nimi bylo 267 státních občanů Ruské federace, 19 žoldáků „ruského světa“ z Ukrajiny, 6 z Běloruska, 3 z Moldavska, 2 státní občané Arménie, 2 z Kazachstánu, 1 státní občan Sýrie, 1 z Uzbekistánu (někteří z nich mají zároveň druhé občanství RF).

Při identifikaci ozbrojenců se také dočkala potvrzení informace od Bezpečnostní služby Ukrajiny o 67 ”vagnerovcích”, které poslal do “putinovského ráje” útok dělostřelectva a letectva USA.

Osud 154 ozbrojenců je stále neznámý. Tým projektu IHTAMNET_M0209 dále avizoval, že podrobné informace o každém žoldákovi uvedeném v tabulce, a sice adresy trvalého pobytu, účty na sociálních sítích, fotografie a další údaje byly předány pracovníkům centra Mírotvorce za účelem zařazení do databáze Očistec. Proto nebudeme tuto publikaci přetěžovat zbytečnými grafickými informacemi.

Aktivisté uvádějí, že minimálně 81 externím příslušníkům ruské GRU se podařilo útok letectva USA přežít, i když mnozí utrpěli vážná zranění. Je rovněž známo, že nejméně 3 z nich (Gavrilov, Petrov a Ptuško) byli koncem roku 2018 spatřeni v Súdánu.

“Jarošova vizitka“ pro SVS Vagner

Mezi kuriózní stránky, na něž upozorňují aktivisté z týmu IHTAMNET_M0209, patří identifikace ozbrojence jménem Jaroš. Není to však pouhý jmenovec známého někdejšího lídra Pravého sektoru a ukrajinského poslance Dmytra Jaroše, jehož vizitkami ruská propaganda strašila lidi na Donbasu. Jde o jmenovce nedobrovolného, tento ruský ozbrojenec se totiž původně skrýval pod jiným jménem a nové příjmení Jaroš přijal teprve v roce 2018.

Takže Michail Ivanovič Jaroš, nar. 25. 11. 1972 ve Slavgorodě, Altajský kraj, bytem v Kaliningradě, radista posádky štábního velitelského vozu SVS Vagner, osobní číslo M-0237. Podle IHTAMNET_M0209 v letech 2014 až 2015 válčil na Ukrajině a později v Sýrii se jménem Dorošenko. Jaroš se z něj stal teprve po spěšné evakuaci ze Sýrie v únoru 2018. Příjmení si Dorošenko pravděpodobně změnil v obavách, že by se informace o jeho zločinech dostaly do Německa, kde žijí jeho příbuzní;.

Příběh Dorošenka-Jaroše pomohl odhalit trend: řada žoldáků ze SVS Vagner si po identifikaci změní příjmení.

Další příklad: mezi osobami zlikvidovanými v Sýrii v důsledku „prigožinovské ofenzivy“ je uveden jistý Vladimir Vladimirovič Lu, nar. 24. 9. 1982 v Chabarovské oblasti, bytem v Petrohradě. Vyšlo najevo, že onen Lu až do května 2015 užíval příjmení Levanskij a páchal zločiny na Ukrajině (a ještě předtím provozoval kuplířství v Chabarovsku).

Díky Jarošovi-Dorošenkovi bylo identifikováno dalších 7 žoldáků ze SVS Vagner, kteří si změnili příjmení po rodičích na příjmení manželky. Takto se u externí jednotky GRU Generálního štábu Ozbrojených sil RF objevila vlastní „Jarošova vizitka“. Na rozdíl ovšem od vizitky expředáka Pravého sektoru, z níž se stala pro Rusy strašidelná hláška, je vagnerovská varianta vizitky symbolem strachu z odhalení.

Jméno a příjmení Státní občanství Datum narození Občanský průkaz, trvalý pobyt
Ruslan Marsilovič Akberov/
Акберов Руслан Марсилович
RF 7. 8. 1990 narozen: Kizner, Kiznerský okres, Udmurtská ASSR; bytem: Sevastopol, Krymská AR; OP č. 3915 056099 přežil
Jevgenij Vasiljevič Akimočkin/
Акимочкин Евгений Васильевич
RF 26. 8. 1985 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Armavir, 8. mikrorajon 1/2, byt č. 74; OP č. 0305939322 přežil
Sergej Jurjevič Alexandrov/
Александров Сергей Юрьевич
RF 29. 5. 1976 narozen a bytem: Krasnojarsk, třída Moloďožnyj 3, byt č. 41 (ul. Popova 16, byt č. 43); OP č. 0417 184815 přežil
Pavel Viktorovič Alexejev/
Алексеев Павел Викторович
RF 28. 7. 1984 narozen: Babstovo, Leninský okres, Kurská oblast; bytem: Kurganská oblast, Šumicha 82, byt č. 2; OP č. 3705 114734 přežil
Mari Samirovna Al Džerefová/
Аль Джереф Мари Самировна
Sýrie/RF 20. 6. 1991 narozena a bytem: Petrohrad, OP č. 4011 277430 přežila
Konstantin Vladimirovič Anaňjev/
Ананьев Константин Владимирович
RF 20. 11. 1985 narozen: Orenburg; bytem: Saratovská oblast, Engels, tř. Buďonovskij 23; OP č. 6306 930947 přežil
Serik Birdgalijevič Bikkalijev/
Биккалиев Серик Бирдагалиевич
RF 15. 1. 1982 narozen: Jeršov, Saratovská oblast; bytem: Saratovská obl., Děrgači, ulička Limannyj 24; OP č. 6303 891538 přežil
Ivan Vjačeslavovič Bondarenko/
Бондаренко Иван Вячеславович
RF 23. 5. 1985 narozen: Miněraljyje Vody, Stavropolský kraj; bytem: Stavropolský kraj, Miněralvodský okres, Perevalnyj, ul. Mira 7, byt č. 4; OP č. 0705 691920 přežil
Vladislav Vladimirovič Borisenko/
Борисенко Владислав Владимирович
RF 31. 7. 1993 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Timaševský okres, Medvědovskaja, ul. Puškina 59; OP č. 0314 608777 přežil
Zaur Anatoljevič Bulatov/
Булатов Заур Анатольевич
RF 27. 8. 1973 narozen a bytem: Kabardsko-Balkarská republika, Prochladenský okres, Karagač, ul. Abubekirova 93; OP č. 8302 376766 přežil
Dmitrij Vladimirovič Burykin/
Бурыхин Дмитрий Владимирович
RF 17. 10. 1987 narozen: Vasiljevka, Gribanovský okres, Voroněžská oblast; bytem: Voroněžská oblast, Kantěmirovský okres; OP č. 2016 982045 přežil
Stanislav Alexandrovič Bzovyj/
Бзовый Станислав Анатольевич
RF 13. 9. 1987 narozen: Nachodka, Přímořský kraj; bytem: Brjansk, ul. Volodarskogo 60-A, byt č. 68 (Vladivostok, Přímořský kraj, ul. Pichtovaja 71, byt č. 25); OP č. 0508 570469 přežil
Leonid Borisovič Čeredničenko/
Чередниченко Леонид Борисович
RF 29. 5. 1973 narozen: Leninabad, Leninabadská obl., Tádžická SSR; bytem: Krasnojarsk; OP č. 0409 923482 přežil
Roman Alexandrovič Čupachin/
Чупахин Роман Александрович
RF 16. 2. 1989 narozen a bytem: Rostovská oblast, Kašarský okres, Verchněmakejevka, ul. Gagarina 58; OP č. 6017 020760 přežil
Ruslan Viktorovič Dorošenko/
Дорошенко Руслан Викторович
RF 18. 1. 1974 narozen: Kišiněv, Moldavská SSR; bytem: Republika Baškortostán, Ufa, ul. Sosnovskaja 99; OP č. 8002 537882 přežil
Dmitrij Alexandrovič Dubjanskij/
Дубянский Дмитрий Александрович
RF 20. 7. 1985 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Adlerský okres, Soči, ul. Energetikov 31, č. dvěří 8; OP č. 8716 739200 přežil
Čermen Urazmagovič Džabijev/
Джабиев Чермен Уразмагович
RF 21. 11. 1990 narozen: Mozdok, Severoosetská ASSR; bytem: Tacinskaja, Morozovsk, Rostovská oblast; OP č. 6017 154916 přežil
Artur Vladislavovič Džiojev/
Джиоев Артур Владиславович
RF 9. 1. 1987 narozen: Cchinvali, Jižní Osetie, bytem: Vladikavkaz, Severní Osetie-Alanie; OP č. 9008 872581 přežil
Sergej Jurjevič Ďjakonov/
Дьяконов Сергей Юрьевич
RF 30. 7. 1988 narozen: Skupina sovětských vojsk v Německu (NDR), Postupim; bytem: Petrohrad; OP č. 4008 514322 přežil
Alexandr Alexandrovič Frank/
Франк Александр Александрович
RF 3. 7. 1985 narozen: Darjevka, Rodněsvětajský okres, Rostovská oblast; bytem: Novošachtinsk, Rostovská oblast; OP č. 6014 620588 přežil
Nikolaj Jevgeňjevič Gaďučka/
Гадючка Николай Евгеньевич
RF 12. 9. 1989 narozen: Kazminskoje, Kočubejevský okres, Stavropolský kraj; bytem: Kočubejevskoje, Stavropolský kraj (Novorossijsk, Krasnodarský kraj); OP č. 0709 340713 přežil
Alexandr Vladimirovič Gaponov/
Гапонов Александр Владимирович
RF 12. 3. 1979 narozen a bytem: Volgograd; OP č. 1804 540992 přežil
Nikita Petrovič Gavrilov/
Гаврилов Никита Петрович
RF 1. 11. 1989 narozen: Birlestik, Kokčetauský okres, Kazašská SSR; bytem: Kumertau, Republika Baškortostán; OP č. 8009 947735 přežil
Sergej Alexejevič Gorbunov/
Горбунов Сергей Алексеевич
RF 20. 9. 1993 narozen a bytem: Sverdlovská oblast, Krasnoufimsk, ul. Okťabrja 15, byt č. 4; OP č. 6513 636394 přežil
Michail Gennaďjevič Gorochov/
Горохов Михаил Геннадьевич
RF 5. 8. 1979 narozen: Popovka, Kesovogorský okres, Tverská oblast; bytem: Kašin, Tverská obl.; OP č. 2802 953108 přežil
Dmitrij Alexandrovič Grigorjan/
Григорян Дмитрий Александрович
RF 15. 9. 1977 narozen a bytem: Volgograd, ul. Brestskaja 14, byt č. 16; OP č. 1814 986800 přežil
Jevenij Fjodorovič Gusev/
Гусев Евгений Федорович
RF 5. 10. 1987 narozen a bytem: Volgodonsk, Rostovská oblast; OP č. 6008 136479 přežil
Kanstancin Aljaxandravič Hirs/
Гірс Канстанцін Аляксандравіч
Bělorusko 25. 2. 1986 narozen a bytem: Navapolack, Vitebská oblast, Běloruská republika; OP BR č. ВМ1892792 přežil
Volodymyr Vitalijovvč Hoťko/
Готько Володимир Віталійович
Ukrajina 29. 5. 1973 narozen a bytem: Luhanská obl., Roveňky, ul 1-a Kyjivska 2, byt č. 1 (čtvrť Haharina 5, byt č. 40); OP Ukrajiny č. ЕК934155 přežil
Vladislav Zaurovič Chubajev/
Хубаев Владислав Заурович
RF 28. 6. 1987 narozen a bytem: Komsomolskoje, Kirovský okres, Republika Severní Osetie-Alanie; OP č. 9007 820111 přežil
Dmitrij Viktorovič Ivančenko/
Иванченко Дмитрий Викторович
RF 23. 9. 1982 narozen a bytem: Vajmuša, Piněžský okres, Archangelská oblast; OP č. 1103 878599 přežil
Alexandr Sergejevič Jakovlev/
Яковлев Александр Сергеевич
RF 5. 1. 1984 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Gorjačij Ključ, ul. Irkutskoj divizii 42 (Gorjačij Ključ, Pervomajskij, ul. Okťabrskaja 1, byt č. 1); OP č. 7904 425583 přežil
Michail Ivanovič Jaroš (Dorošenko)/
Ярош (Дорошенко) Михаил Иванович
RF 25. 11. 1972 narozen: Slavgorod, Altajský kraj; bytem: Kaliningrad; OP č. 2717 705983 přežil
Michail Andrejevič Jelochin/
Елохин Михаил Андреевич
RF 8. 5. 1987 narozen a bytem: Sverdlovská oblast, Alapajevský okres, Verchňaja Siňačicha, ul. Okťabrskaja 6, byt č. 91; OP č. 6507 326747 přežil
Roman Viktorovič Kasabijev/
Касабиев Роман Викторович
RF 4. 5. 1980 narozen: Čardžou, Turkmenská SSR; bytem: V. Fiagdon, Alagir, Republika Severní Osetie-Alanie; OP č. 9003 589962 přežil
Kirill Valerjevič Kočešnov/
Кочешнов Кирилл Валерьевич
RF 2. 12. 1988 narozen: Novoalexandrovsk, Anivský okres, Sachalinská oblast; bytem: Berdsk, Novosibirská oblast; OP č. 5017 730263 přežil
Andrej Michajlovič Korněv/
Корнев Андрей Михайлович
RF 15. 5. 1982 narozen: Stavropol; bytem: Tiščenskoje, Izobilenský okres, Stavropolský kraj; OP č. 0704 360073 přežil
Vladimir Nikolajevič Kovaljov/
Ковалёв Владимир Николаевич
RF 13. 7. 1987 narozen: Starokučerganovka, Narimanovský okres, Astrachaňská oblast; bytem: Kaliningrad, ul. Levitana 58, budova č. 2, byt č. 36; OP č. 2715 588789 přežil
Fjodor Pavlovič Krivošeja/
Кривошея Фёдор Павлович
RF 19. 9. 1976 narozen: Zvenigorodka, Jermentauský okres, Celinogradská oblast, Kazašská SSR; bytem: Krasnodarský kraj, Bělorečensk, ul. Novosjolovskaja 155 (ul. Krasnodarskaja 143); OP č. 0316 433933 přežil
Jevgenij Nikolajevič Kulin/
Кулин Евгений Николаевич
RF 5. 11. 1987 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Gorjačij Ključ, Saratovskaja, ul Šossejnaja, 39, byt č. 7; OP č. 0310 747383 přežil
Stanislav Valerijovyč Kulyk/
Кулик Станіслав Валерійович
Ukrajina 30. 10. 1979 narozen a bytem: Oděsa, ul. Transportna 7-h, byt č. 34; OP Ukrajiny č. КЕ274866 (po návratu ze Sýrie zapsán sňatek se státní občankou Ukrajiny M. S. Karinovou, nar. 11. 8. 1987) přežil
Oleg Alexandrovič Lepjochin/
Лепёхин Олег Александрович
RF 5. 9. 1973 narozen a bytem: Novokuzněck, Kemerovská oblast; OP č. 3214 526335 přežil
Artem Volodymyrovyč Lipatov/
Ліпатов Артем Володимирович
Ukrajina 5. 3. 1986 narozen a bytem: Doněcká oblast, Dymytrov, mikrorajon Molodižnyj 13, byt č. 60; OP Ukrajiny č. ВЕ767677 přežil
Igor Michajlovič Melnikov/
Мельников Игорь Михайлович
RF 7. 5. 1976 narozen: Pazely, Zavjalovský okres, Udmurtská ASSR; bytem: Udmurtská republika, Iževsk, ul. Pazelinskaja 34; OP č. 9417 625369 přežil
Volodymyr Stanislavovyč Mjakiňkov/
Мякіньков Володимир Станіславович
Ukrajina 3. 4. 1964 narozen a bytem: Luhanská obl., Pervomajskyj, ul. Pionerska 91, byt č. 1; OP Ukrajiny č. ЕН733529 přežil
Andrej Jegorovič Mozgovoj/
Мозговой Андрей Егорович
RF 10. 3. 1972 narozen: Ulánbátar, Mongolsko; bytem: Rostovská obl., Doněck, ul. Krupskoj 21; OP č. 6017 119413 přežil
Timur Bairovič Nadcalov/
Надцалов Тимур Баирович
RF 6. 7. 1982 narozen: Ačinskoje, Ačinský okres, Čitská oblast, bytem: Ťumeň; OP č. 0508 608146 přežil
Vladimir Vladimirovič Něčajev/
Нечаев Владимир Владимирович
RF 8. 9. 1987 narozen: Usť-Kamenogorsk, Východokazašská oblast, Kazašská SSR; bytem: Novosibirsk, ul. Borisa Bogatkova 171/1, byt č. 26; OP č. 5011 913322 přežil
Rodion Rašidovič Nikolajev/
Николаев Родион Рашидович
RF 4. 5. 1993 narozen a bytem: Republika Baškortostán, Ufa, ul. Sun-Jat-Sena 11, byt č. 138; OP č. 8012 694572 přežil
Mergen Grigorjevič Nonov/
Нонов Мерген Григорьевич
RF 11. 6. 1973 narozen: Iňa, Ongudajský okres, Altajský kraj; bytem: Altajská republika, Majmský okres, Alferovo, ul. Ulalušenskaja 5; OP č. 8412 319402 přežil
Vitalij Gennaďjevič Ostrikov/
Остриков Виталий Геннадьевич
RF 13. 10. 1982 narozen: Kemerovo; bytem: Kazaň, vojenská osada-2 2/11; OP č. 9205 476767 přežil
Alexandr Vitaljevič Padalko/
Падалко Александр Витальевич
RF 16. 5. 1978 narozen a bytem: Adygejská republika, Majkopský okres, Kamennomostskij, ul. Kalinina 37; OP č. 7905 468265 přežil
Alexandr Alexandrovič Paněnkov/
Паненков Александр Александрович
RF 30. 1. 1980 narozen: Severodvinsk, Archangelská oblast; bytem: Orjol, ul. Karjernaja 2; OP č. 5402 409001 přežil
Ivan Olegovič Perevozčikov/
Перевозчиков Иван Олегович
RF 31. 3. 1990 narozen a bytem: Republika Tatarstán, Naberežnyje Čelny, třída Avtozavodskoj 55, byt č. 128; OP č. 9209 972010 přežil
Alexej Anatoljevič Petrov/
Петров Алексей Анатольевич
RF 4. 2. 1990 narozen: Jižní skupina sovětských vojsk, Keszthely, Maďarsko; bytem: Udmurtská republika, Malopuržský okres, Pugačovo, ul. Komarova 20, byt č. 6; OP č. 9409 051680 přežil
Jurij Sergejevič Popov/
Попов Юрий Сергеевич
RF 21. 6. 1985 narozen a bytem: Vologda, ul Naberežnaja 6-j armii 207А, byt č. 13; OP č. 1906 458786 přežil
Pavel Alexandrovič Prokofjev/
Прокофьев Павел Александрович
RF 10. 9. 1991 narozen a bytem: Kaliningrad, ul. Velikolukskaja 19, byt č. 5; OP č. 2711 375215 přežil
Andrej Ivanovič Prokopenko
Прокопенко Андрей Иванович
RF 6. 10. 1977 narozen: Kaštanivka, Pervomajský okres, Krymská oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Krasnodar, ul. im. Musorgskogo 1, byt č. 49; OP č. 4114 615430 přežil
Dmitrij Alexejevič Prožugan/
Прожуган Дмитрий Алексеевич
RF 20. 7. 1987 narozen: Abakan, Krasnojarský kraj, bytem: Chakaská republika, Altajský okres, Novorossijskoje, ul. Trudovych rezervov 5, byt č. 2; OP č. 9517 931664 přežil
Vladimir Michajlovič Ptuško/
Птушко Владимир Михайлович
RF 31. 7. 1980 narozen: Kurkoviči, Starodubský okres, Brjanská oblast; bytem: Krasnodarský kraj, Gorjačij Ključ, Saratovskaja, ul. Tabačnaja 20/А; OP č. 0703 767741 přežil
Pavel Jevgeňjevič Rjabov/
Рябов Павел Евгеньевич
RF 15. 2. 1974 narozen a bytem: Udmurtská republika, Iževsk, ul. Vorošilova 1, byt č. 110; OP č. 9403 351000 přežil
Alexandr Jurjevič Rumjancev/
Румянцев Александр Юрьевич
RF 22. 11. 1989 narozen a bytem: Čeljabinská obl., Magnitogorsk, ul. Majakovskogo 19, byt č. 19; OP č. 7513 324691 přežil
Alexandr Vladimirovič Sašin/
Сашин Александр Владимирович
RF 29. 4. 1979 narozen a bytem: Tambovská oblast, Inžavinský okres, Pavlovka, ul. Centralnaja 45, byt č. 2; OP č. 6801 319561 přežil
Roman Sergejevič Savčenko/
Савченко Роман Сергеевич
RF 18. 6. 1983 narozen: Čistopolje, Čistopolský okres, Kokčetauská oblast, Kazašská SSR; bytem: Kurganská oblast, Ščučanský okres, Pivkino, ul. Lenina 37; OP č. 3706 145859 přežil
Jurij Vasiljevič Sidorov/
Сидоров Юрий Васильевич
RF 14. 12. 1963 narozen: Nartkala, Kabardsko-balkarská ASSR; bytem: Krasnodarský kraj, Kropotkin, ul. Šaumjana 6; OP č. 0308 998500 přežil
Alexej Alexandrovič Silenko/
Силенко Алексей Александрович
RF 26. 11. 1979 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Gorjačij Ključ, ul. Urusova 3 (ul. Suvorova 49); OP č. 0306 457082 přežil
Vadim Nikolajevič Skorkin/
Скоркин Вадим Николаевич
RF 23. 4. 1985 narozen a bytem: Čeljabinská oblast, Magnitogorsk, ul. Něstěrova 17, byt č. 1; OP č. 7505 682169 přežil
Michail Vasiljevič Solomin/
Соломин Михаил Васильевич
RF 25. 2. 1976 narozen: Ivanovka, Kurejský okr., Altajský kraj; bytem: Altajský kraj, Pervomajský okres, Zudilovo, ul. Stroitělnaja 6, byt č. 2; OP č. 0113 901162 přežil
Aljaxandr Aljaxandravič Stupnicki/
Ступніцкі Аляксандр Аляксандравіч
Bělorusko 27. 9. 1989 narozen a bytem: Běloruská republika, Orša, ul. 1-ja Maladzjožnaja 23, byt č. 34; OP Běloruské republiky č. ВМ2245898 přežil
Oleksandr Hryhorovyč Šejko/
Шейко Олександр Григорович
Ukrajina 20. 2. 1976 narozen a bytem: Doněcká obl., Kramatorsk, ul. Kosiora 5, byt č. 162; OP Ukrajiny č. ВС918224 přežil
Konstantin Vladimirovič Šišov/
Шишов Константин Владимирович
RF 14. 5. 1981 narozen: Moskva; bytem: Petrohrad, tř. Prosveščenija 32, budova č. 1, byt č. 120 (Krasnodarský kraj, Gorjačij Ključ, ul. Lenina 213, byt č. 42); OP č. 4003 516061 přežil
Arťom Jaroslavovič Šukatko/
Шукатко Артём Ярославович
RF 16. 4. 1976 narozen: Cementozavodskoj, městská část Gorňackij, Vorkuta; bytem: Dobrovský okres, Lipecká obl.; OP č. 4204 107276 přežil
Nikolaj Sergejevič Šulgin/
Шульгин Николай Сергеевич
RF 5. 12. 1993 narozen: Nižňaja Dmitrijevka, Pugačevský okres, Saratovská oblast; bytem: Karpovka, Pugačevský okres, Saratovská oblast; OP č. 6313 989348 přežil
Jurij Viktorovič Tichonov/
Тихонов Юрий Викторович
RF 29. 3. 1983 narozen: Porťannikovo, Pskovský okres, Pskovská oblast; bytem: Pskov, ul. Rokossovskogo 11, byt č. 51; OP č. 5806 855928 přežil
Vitalij Viktorovič Ustinov/
Устинов Виталий Викторович
RF 21. 9. 1972 narozen: Kurumoč, Volžský okres, Samarská oblast; bytem: Samara, ul. Venceka 89, byt č. 1А (Krasnodarský kraj, Anapa, ul. Objezdnaja 39, byt č. 160); OP č. 0317 822420 přežil
Oleg Jurjevič Věděrnikov/
Ведерников Олег Юрьевич
RF 14. 11. 1982 narozen a bytem: Joškar-Ola, Marijská republika; OP č. 8803 600042 přežil
Sergej Vladimirovič Zajcev/
Зайцев Сергей Владимирович
RF 18. 11. 1981 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Otradenský okres, Poputnaja, ul. Gagarina 35; OP č 0303 177859 přežil
Vasilij Pavlovič Zavgorodnij/
Завгородний Василий Павлович
RF 3. 1. 1981 narozen: Petropavlovsk, Severokazašská oblast, Kazašská SSR; bytem: Novosibirsk; OP č. 5004 661732 přežil
Vasilij Alexejevič Zemljanuchin/
Землянухин Василий Алексеевич
RF 18. 1. 1982 narozen a bytem: Něbykov, Kotělnikovský okres, Volgogradská oblast; OP č. 1817 320666 přežil
Oleksij Oleksijovyč/Alexej Alexejevič Zimarin/
Зімарін Олексій Олексійович / Зимарин Алексей Алексеевич
Ukrajina/RF 21. 9. 1981 narozen: Bilohirsk, Krymská oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Krymská AR, Partenit, ul. Peremohy 15, byt č. 46; OP č. 0314 862603 přežil
Kirill Borisovič Anaňjev/
Ананьев Кирилл Борисович
RF 31. 1. 1985 narozen a bytem: Moskva, ul. Krasnogo majaka 8, budova č. 2, byt č. 1; OP č. 4508 330148 zlikvidován
Vladislav Ivanovič Apostol/
Апостол Владислав Иванович
Moldavsko/RF 13. 1. 1988 narozen: Ciutulești, okres Florești, Moldavská republika; bytem: Valujki, Bělgorodská oblast; OP č. 1407 874267 zlikvidován
Jevgenij Alexandrovič Babin/
Бабин Евгений Александрович
RF 20. 6. 1972 narozen: Sugojak, Krasnoarmejský okres, Čeljabinská oblast; bytem: Čeljabinsk; OP č. 7518 003039 zlikvidován
Kosťantyn Jurijovyč Bahašev/
Багашев Костянтин Юрійович
Ukrajina 11. 12. 1970 narozen: Kirgizská SSR; bytem: Luhanská obl., Stachanov, ul. Kurčenka 4, byt č. 133; OP Ukrajiny č. ER529642 zlikvidován
Igor Vladimirovič Bannikov/
Банников Игорь Владимирович
RF 16. 4. 1988 narozen a bytem: Čeljabinsk, ul. Tankistov 156, byt č. 59; OP č. 7516 872584 zlikvidován
Jevgenij Valerjevič Baskakov/
Баскаков Евгений Валерьевич
RF 1. 1. 1982 narozen a bytem: Stavropolský kraj, Pjatigorsk, ul. 40 let Okťabrja 85, byt č. 88; OP č. 0708 199931 zlikvidován
Anton Vasiljevič Fešin/
Фешин Антон Васильевич
RF 20. 5. 1981 narozen: Komsomolsk na Amuru, Chabarovský kraj; bytem: Čita; OP č. 7615 852090 zlikvidován
Sergej Grigorjevič Gančerov/
Ганчеров Сергей Григорьевич
RF 16. 7. 1992 narozen a bytem: Adygejská republika, Krasnogvardějský okres, Jelenovskoje, ul. Proletarskaja 88; OP č. 7912 644216 zlikvidován
Ruslan Nikolajevič Gavrilov/
Гаврилов Руслан Николаевич
RF 3. 8. 1983 narozen a bytem: Sverdlovská oblast, Verchňaja Pyšma, Kedrovoje, ul. Puškina 3, budova А, byt č. 7; OP č. 6514 936230 zlikvidován
Gevorg Gračjan/
Գրաճյան Գեւորգ
Arménie 21. 11. 1980 narozen a bytem: Jerevan, Arménská republika; OP Arménské republiky č. AR0255291 zlikvidován
Konstantin Vladimirovič Danilogorskij/
Данилогорский Константин Владимирович
RF 9. 9. 1973 narozen a bytem: Kirov, ul. Podgornaja 4, byt č. 26; OP č. 3300 315878 zlikvidován
Radu (Radion) Donciu Moldavsko 7. 1. 1975 narozen a trvale bytem: Kišiněv, Moldavská republika; přechodně bytem: Čechov; OP Moldavské republiky č. А3780424 zlikvidován
Viktor Viktorovyč Ivaščuk/
Іващук Віктор Вікторович
Ukrajina 22. 5. 1983 narozen a bytem: Luhanská oblast, Pervomajsk, čtvrť 40 rokiv Peremohy 18, byt č. 108; OP Ukrajiny č ЕМ250108 zlikvidován
Andrej Vjačeslavovič Ignaťjev/
Игнатьев Андрей Вячеславович
RF 19. 7. 1985 narozen a bytem: Moskva, Čongarský bulvár 1, budova č. , byt č. 369; OP č. 4508 294974 zlikvidován
Dmytro Jurijovyč Illjenko/
Іллєнко Дмитро Юрійович
Ukrajina 28. 5. 1985 narozen a bytem: Luhansk, ul. Peremožna 21, byt č. 219; OP Ukrajiny č. ЕН857830 zlikvidován
Boris Jevgeňjevič Jegorov/
Егоров Борис Евгеньевич
RF 3. 3. 1973 narozen a bytem: Kaliningrad; OP č. 2700 155172 zlikvidován
Oleg Vladimirovič Jelizarov/
Елизаров Олег Владимирович
Kazachstán 18. 4. 1967 narozen a bytem: Taldykorgan, Almatská oblast, Kazašská republika; OP Kazašské republiky č. 07096791 zlikvidován
Alexej Viktorovič Kalabuchov/
Калабухов Алексей Викторович
RF 23. 9. 1975 narozen a bytem: Kirov; OP č. 3300 244596 zlikvidován
Andrej Alexejevič Kastyrin/
Кастырин Андрей Алексеевич
RF 1. 10. 1988 narozen a bytem: Voroněžská oblast, Semilucký okres, Perlevka, ul. Těnistaja 16; OP č. 2009 031335 zlikvidován
Maxim Alexandrovič Kiričenko/
Кириченко Максим Александрович
RF 27. 6. 1969 narozen a bytem: Rostovská oblast, Gukovo, ul. Rossijskaja 10; OP č. 6017 147998 zlikvidován
Sergej Gennaďjevič Koldunov/
Колдунов Сергей Геннадьевич
RF 6. 12. 1969 narozen a bytem: Krasnojarsk; OP č. 0417 138566 zlikvidován
Vasilij Alexandrovič Koněv/
Конев Василий Александрович
RF 16. 5. 1984 narozen: Biškek, Kirgizská SSR; bytem: Kolyvaň, Kurejský okres, Altajský kraj; OP č. 0115 057027 zlikvidován
Anatolij Michajlovič Kononov/
Кононов Анатолий Михайлович
RF 20. 8. 1985 narozen: Fedotovskaja, Kotlaský okres, Archangelská oblast; bytem: Kaliningradská oblast, Něstěrovský okres, Puškino, ul. Novaja 6, byt č. 3; OP č. 1104 372712 zlikvidován
Oleh Arkadijovyč / Oleg Arkaďjevič Korolenko/
Короленко Олег Аркадійович/Аркадьевич
Ukrajina/RF 22. 7. 1974 narozen a bytem: Krymská AR, Sevastopol, ul. Jerošenka 14, byt č. 33; získal OP RF č. 9614 514346 zlikvidován
Igor Nikolajevič Kosoturov/
Косотуров Игорь Николаевич
RF 30. 12. 1972 narozen: Katajsk, Kurganská oblast; bytem: Sverdlovská oblast, Asbest, ul. Dolonina 3А, byt č. 1; (Sverdlovská oblast, Asbest, ul. Gastello 14); OP č. 6504 597108 zlikvidován
Sergej Ivanovič Kravčenko/
Кравченко Сергей Иванович
RF 13. 1. 1976 narozen a bytem: Rostovská oblast, Novošachtinsk, ul. 1 tupik 9; OP č. 6514 569687 zlikvidován
Vasilij Nikolajevič Kudričev/
Кудричев Василий Николаевич
RF 4. 12. 1984 narozen a bytem: Jaroslavl; OP č. 7812 938870 zlikvidován
Arťom Valentinovič Kutsar/
Кутсарь Артём Валентинович
RF 24. 1. 1984 narozen a bytem: Čitská oblast, Čitský okres, Makkavejevo, ul. Jubilejnaja 2, byt č. 2; OP č. 7605 008801 zlikvidován
Alexej Vladimirovič Ladygin/
Ладыгин Алексей Владимирович
RF 31. 5. 1992 narozen: Krivskoje, Sarajský okres, Rjazaňská oblast; bytem: Rjažsk, Rjazaňská oblast; OP č. 6113 820050 zlikvidován
Igor Vladimirovič Leonov/
Леонов Игорь Владимирович
RF 29. 11. 1985 narozen a bytem: Magnitogorsk, Čeljabinská oblast; OP č. 7508 376661 zlikvidován
Vladimir Nikolajevič Loginov/
Логинов Владимир Николаевич
RF 5. 4. 1966 narozen: Chabarovsk; bytem: Kaliningrad, ul. Osenňaja 24, byt č. 3; OP č. 2710 339017 zlikvidován
Vladimir Vladimirovič Lu (Levanskij)/
Лу (Леванский) Владимир Владимирович
RF 24. 9. 1982 narozen: Chabarovsk; bytem: Petrohrad, tř. Dunajskij 7, budova č. 3, byt č. 59 (ul. Vertoljotnaja 9); OP č. 4015 284721 zlikvidován
Alexandr Vladimirovič Lusnikov/
Лусников Александр Владимирович
RF 25. 9. 1976 narozen: Čornaja Cholunica, Omutninský okres, Kirovská oblast; bytem: Kirov; OP č. 3312 190433 zlikvidován
Sergej Jurjevič Makarov/
Макаров Сергей Юрьевич
RF 20. 9. 1994 narozen a bytem: Republika Baškortostán, Stěrlitamak, ul. Imaja Nasyri 3, byt č. 22; OP č. 8010 229468 zlikvidován
Dorži Borisovič Manžijev/
Манжиев Дорджи Борисович
RF 15. 7. 1979 narozen a bytem: Iki-Burul, Ikiburulský okres, Kalmycká republika; OP č. 8503 237670 zlikvidován
Viktor Nikolajevič Marčenko/
Марченко Виктор Николаевич
RF 2. 2. 1968 narozen: Karažal, Džezkazganská oblast, Kazašská SSR; bytem: Smolensk; OP č. 6612 688704 zlikvidován
Stanislav Valerjevič Matvejev/
Матвеев Станислав Валерьевич
RF 15. 6. 1979 narozen: Artemivsk, Doněcká oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Sverdlovská oblast, Asbest, ul. Moskovskaja 3, byt č. 8; OP č. 6505 866923 zlikvidován
Alexej Leonidovič Nalivkin/
Наливкин Алексей Леонидович
RF 29. 1. 1977 narozen: Berezovskij, Kemerovská oblast; bytem: Samara, ulička Bezymjannyj 18; OP č. 3604&nbps;796008 zlikvidován
Alexandr Andrejevič Nikulin/
Никулин Александр Андреевич
RF 14. 6. 1992 narozen a bytem: Blagověščensk, Amurská oblast; OP č. 1012 318113 zlikvidován
Ilsur Ismagilovič Nurtdinov/
Нуртдинов Ильсур Исмагилович
RF 20. 2. 1982 narozen: Tundinka, Mariinský okres, Kemerovská oblast; bytem: Krasnojarsk, ul. Aljoši Timošenkova; OP č. 0414 626991 zlikvidován
Roman Heorhijovyč Ohanesjan/
Оганесян Роман Георгійович
Ukrajina 16. 2. 1976 narozen: Doněcká oblast; bytem: Luhanská oblast, Novoajdarský okres, Ščasťa, čtvrť Enerhetykiv 11, byt č. 50; OP Ukrajiny č. ЕХ448207 zlikvidován
Petro Vasylovyč Poberežnyj/
Побережний Петро Васильович
Ukrajina 15. 10. 1976 narozen: Stachanov, Luhanská oblast; bytem: Luhanská oblast, Brjanka, ul. Svjatohirska 10, byt č. 1; OP Ukrajiny č. ЕМ992296 zlikvidován
Sergej Jegorovič Porotnikov/
Поротников Сергей Егорович
RF 4. 12. 1961 narozen: Verchňaja Tura, Sverdlovská oblast: bytem: Sverdlovská oblast, Irbit, ul. Maršala Žukova 12, byt č. 73; OP č. 6506 986613 zlikvidován
Vladimir Ivanovič Prokofjev/
Прокофьев Владимир Иванович
RF 7. 10. 1992 narozen: Krasnogvardějskoje, Adygejská republika; bytem: Tulskij, Adygejská republika; OP č. 7917 732845 zlikvidován
Sergej Jurjevič Prošak/
Прошак Сергей Юрьевич
RF 27. 6. 1990 narozen a bytem: Rostovská oblast, Kagalnický okres, Novobatajsk, ul. Puškinskaja 37; OP č. 6010 827892 zlikvidován
Ilja Borisovič Rassochin/
Рассохин Илья Борисович
RF 12. 8. 1978 narozen: Novosibirsk; bytem: Petrohrad; OP č. 4003 785072 zlikvidován
Andrej Vjačeslavovič Romanov/
Романов Андрей Вячеславович
RF 19. 4. 1979 narozen a bytem: Moskevská oblast, Odincovský okres, Němčinovka, ulička Zodčich 65; OP č. 4616 103690 zlikvidován
Alexej Vladimirovič Rubanov/
Рубанов Алексей Владимирович
RF 17. 3. 1987 narozen: Zernosovchoz Manyčskij, Zernogradský okres, Rostovská oblast; bytem: Vesjolyj, Semikarakorsk, Rostovská oblast; OP č. 6010 947544 zlikvidován
Sergej Alexandrovič Semušin/
Семушин Сергей Александрович
RF 26. 6. 1988 narozen a bytem: Archangelsk; OP č. 1112 924666 zlikvidován
Stěpan Valentinovič Solomatov/
Соломатов Степан Валентинович
RF 20. 9. 1990 narozen a bytem: Moskva, ul. Rustaveli 9, byt č. 17; OP č. 4511 421205 zlikvidován
Jevgenij Nikolajevič Spiridonov/
Спиридонов Евгений Николаевич
RF 17. 1. 1987 narozen: Bijsk, Altajská republika; bytem: Paspaul, Čojský okres, Altajská republika; OP č. 8408 252099 zlikvidován
Jegor Vladimirovič Světkin/
Светкин Егор Владимирович
RF 20. 3. 1986 narozen: Margilan, Ferganská oblast, Uzbecká SSR; bytem: Samarská oblast, Stavropolský okres, Chrjaščevka, ul. Polevaja 35, byt č. 9; OP č. 3608 852574 zlikvidován
Sergej Konstantinovič Šaděrkin/
Шадеркин Сергей Константинович
RF 4. 3. 1991 narozen a bytem: Semiluki, Voroněžská oblast; OP č. 2011 484185 zlikvidován
Alexej Petrovič Šatchanov/
Шатханов Алексей Петрович
RF 21. 2. 1989 narozen a bytem: Novo-Lenino, Oský okres, Irkutská oblast; OP č. 2515 147148 zlikvidován
Děnis Vladimirovič Šesťorkin/
Шестёркин Денис Владимирович
RF 18. 8. 1978 narozen: Petropavlovsk-Kamčatskij; bytem: Volgograd; OP č. 1803 475891 zlikvidován
Alexej Vasiljevič Šichov/
Шихов Алексей Васильевич
RF 13. 10. 1991 narozen a bytem: Nižnij Novgorod; OP č. 2211 743200 zlikvidován
Oleg Sergejevič Těreščenko/
Терещенко Олег Сергеевич
RF 1. 10. 1982 narozen a bytem: Krylovskaja, Krasnodarský kraj; OP č. 0304 480511 zlikvidován
Anton Jurjevič Važov/
Важов Антон Юрьевич
RF 1. 10. 1984 narozen: Sasykoli, Charabalský okres, Astrachaňská oblast; bytem: Rostovská oblast, Novošachtinsk, ul. Sedova 21, byt č. 12; OP č. 6005 075312 zlikvidován
Vladimir Viktorovič Vatolin/
Ватолин Владимир Викторович
RF 23. 3. 1980 narozen: Groznyj, Čečensko-ingušská ASSR; bytem: Krasnodarský kraj, Tbilisský okres, Ševčenkovo, ul. Okťabrskaja 102, byt č. 1; OP č. 0303 280065 zlikvidován
Vladimir Viktorovič Vertinskij/
Вертинский Владимир Викторович
RF 13. 6. 1954 narozen: Ošurkovo, Dalmatovský okres, Kurganská oblast; bytem: Kurganská oblast, Katajský okres, Petropavlovskoje, ul. Kalinina 3А, byt č. 2; OP č. 3700 122345 zlikvidován
Vitalij Alexandrovič Vislobokov/
Вислобоков Виталий Александрович
RF 14. 4. 1975 narozen a bytem: Sverdlovská oblast, Asbest, ul. Ladyženskogo 6, byt č. 54; OP č. 6514 804174 zlikvidován
Volodymyr Petrovyč Vynohradenko/
Винограденко Володимир Петрович
Ukrajina 30. 4. 1967 narozen a bytem: Charkovská oblast, Charkovská okres, Komunist, ul. Dokučajeva 8, byt č. 18; OP č. ЕН859892 zlikvidován
Rostislav Alexejevič Zakaulov/
Закаулов Ростислав Алексеевич
RF 14. 3. 1990 narozen a bytem: Jurga, Kemerovská oblast; OP č. 3209 830838 zlikvidován
Pavel Vladimirovič Zobov/
Зобов Павел Владимирович
RF 6. 8. 1993 narozen: Vydrino, Ujský okres, Čeljabinská oblast; bytem: Ujskoje, Ujský okres, Čeljabinská oblast; OP č. 7516 903169 zlikvidován
Jurij Gennaďjevič Zykov/
Зыков Юрий Геннадьевич
RF 16. 4. 1977 narozen a bytem: Usť-Katava, Čeljabinská oblast; OP č. 7500 421585 zlikvidován
Ilja Alexandrovič Žalin/
Жалин Илья Александрович
RF 12. 4. 1984 narozen a bytem: Kazaň, ul. Sacharova 27, byt č. 123; OP č. 9212 493301 zlikvidován
Michail Sergejevič Žigalov/
Жигалов Михаил Сергеевич
RF 9. 7. 1987 narozen a bytem: Leningradská oblast, Vsevoložský okres, Něvskaja Dubrovka, ul. Sovětskaja 25, byt č. 35; OP č. 4109 258295 zlikvidován
Sergej Igorevič Agaroňan/
Ագորոնյան Սերգեյ Իգորեւիչ / Агаронян Сергей Игоревич
RF/Arménie 10. 2. 1988 narozen: Hadrut, Hadrutský okres, Ázerbájdžánská SSR; bytem: Georgijevský okres, Stavropolský kraj; OP č. 0714 998098; OP č. 530774787 vystavený konzulárním oddělením Velvyslanectví RF v Arménii (37401) osud neznámý
Kajrat Ajratovič Ališev/
Алишев Кайрат Айратович
RF 25. 2. 1987 narozen: Komintern, Kvarkenský okres, Orenburská oblast; bytem: Čeljabinská oblast, Kichilský okres, ul. Uralnaja 36; OP č. 7508 318029 osud neznámý
Gabit Jerbolovič Anafin/
Анафин Габит Ерболович
RF 9. 1. 1976 narozen: Jelcovo, Kazanský okres, Ťumeňská oblast; bytem: Ťumeň; OP č. 7102 634046 osud neznámý
Alexej Viktorovič Andrijakin/
Андриякин Алексей Викторович
RF 30. 1. 1986 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Ladožskaja, ul. Komsomolskaja 115; OP č. 0306 414541 osud neznámý
Alexandr Viktorovič Atrepjev/
Атрепьев Александр Викторович
РФ 11. 3. 1979 narozen: Igrim, Berezovský okres, Ťumeňská oblast; bytem: Krasnodarský kraj, Severskaja, ul. Leningradskaja 43; OP č. 0301 019879 osud neznámý
Ruslan Vitaljevič Babinin/
Бабінін Руслан Вітальевіч
Bělorusko 19. 5. 1967 narozen a bytem: Běloruská republika, Minsk, ul. Matuseviča 27, byt č. 237; OP Běloruské republiky c. КВ1908244 osud neznámý
Jevgenij Gennaďjevič Balandin/
Баландин Евгений Геннадьевич
RF 21. 6. 1983 narozen: Volno-Donskaja, Morozovský okres, Rostovská oblast; bytem: Vesjolyj, Semikarakorsk, Rostovská oblast; OP č. 6012 113331 osud neznámý
Konstantin Ruslanovič Berďugin/
Бердюгин Константин Русланович
RF 13. 1. 1969 narozen: Novosibirsk; bytem: Suchoj Log, Sucholožský okres, Sverdlovská oblast; OP č. 6513 691674 osud neznámý
Jevgenij Andrejevič Berljakov/
Берляков Евгений Андреевич
RF 27. 7. 1993 narozen: dělnická osada Liňovo, Iskitimský okres, Novosibirská oblast; bytem: Krasnodarský kraj, Dinský okres, Vasjurinskaja, ul. Krasnoarmejskaja 79; OP č. 0313 325351 osud neznámý
Sergej Jurjevič Birin/
Бирин Сергей Юрьевич
RF 2. 12. 1991 narozen a bytem: Černuška, Permský kraj; OP č. 5711 814516 osud neznámý
Sergej Grigorjevič Blednov/
Бледнов Сергей Григорьевич
RF 8. 5. 1972 narozen: Kirovabad, Ázerbájdžánská SSR; bytem: Krasnodarský kraj, Tichorecký okres, Novorožděstvenskij, ul. Severnaja 105 (Pavlovský okres, Novoleuškovskaja, ul. Kalinina 115); OP č. 0317 675716 osud neznámý
Sergej Jurjevič Bondarev/
Бондарев Сергей Юрьевич
RF 1. 1. 1969 narozen a bytem: Krasnodar, ul. Tichoreckaja 20; OP č. 0313 497045 osud neznámý
Alexej Viktorovič Čegrinskij/
Чегринский Алексей Викторович
RF 7. 12. 1982 narozen a bytem: Rostovská oblast, Kamenský okres, Masalovka, ul. Parkovaja 18-b, byt č. 3 (Moskva, ul. Lva Tolstogo 14/1, byt č. 90); OP č. 6004 561603 osud neznámý
Dmitrij Vladimirovič Čelnokov/
Челноков Дмитрий Владимирович
RF 20. 4. 1979 narozen: Skupina sovětské armády v Německu (NDR), Výmar; bytem: Uljanovsk; OP č. 7317 237957 osud neznámý
Maxim Pavlovič Čerkasov/
Черкасов Максим Павлович
RF 19. 8. 1984 narozen a bytem: Kemerovská oblast, Topecký okres, Topki, ul. Magistralnaja 16; OP č. 3204 901245 osud neznámý
Jevgenij Vladimirovič Černyšov/
Чернышов Евгений Владимирович
RF 5. 12. 1989 narozen: Orelská oblast, Verchovský okres, Verchovje, ul. Čapajeva 8, byt č. 9; OP č. 5409 152108 osud neznámý
Sergej Vladimirovič Čubko/
Чубко Сергей Владимирович
RF 27. 10. 1976 narozen: Černovice, Ukrajinská SSR; bytem: Krasnodarský kraj, Novorossijsk, ul. Južnaja 10, byt č. 148 (ul. Gerojev děsantnikov 75, byt č. 1); OP č. 0312 256603 osud neznámý
Zakarija Kinzjabajevič Davletšin/
Давлетшин Закария Кинзябаевич
RF 8. 2. 1963 narozen: Karyš, Alševský okres, Baškirská ASSR; bytem: Gorjačij Ključ, Krasnodarský kraj; OP č. 0307 797080 osud neznámý
Edvard Jurjevič Davydau/
Давыдаў Эдвард Юр’евіч
Bělorusko 26. 2. 1991 narozen a bytem: Běloruská republika, Brestská oblast, Ivanava, ul. Saveckaja 40, byt č. 1; OP č. АВ3039276 osud neznámý
Alexandr Stěpanovič Davydovič/
Давыдович Александр Степанович
RF 11. 5. 1967 narozen: Šachťor, Nurský okres, Karagandská oblast, Kazašská SSR; bytem: Romanovskaja, Rostovská oblast (Rostovská oblast, Volgodonsk, tř. Mira 61, byt č. 27; ul. Stroitělej 7, byt č. 4); OP č. 6012 105169 osud neznámý
Adam Alexandrovič Darovskich/
Даровских Адам Александрович
RF 14. 10. 1989 narozen a bytem: Kazanskaja, Kavkazský okres, Krasnodarský kraj; OP č. 0314 983546 osud neznámý
Dmitrij Alexandrovič Dolgov/
Долгов Дмитрий Александрович
RF 22. 2. 1980 narozen a bytem: Stavropolský kraj, Železnovodsk, Inozemcevo, ul. Puškina 1, byt č. 205; OP č. 0716 165450 osud neznámý
Sergej Vladimirovič Dubrovskij/
Дубровский Сергей Владимирович
RF 9. 2. 1987 narozen: Perm; bytem: Pavlovo-Posad, Moskevská oblast; OP č. 4608 218953 osud neznámý
Andrej Michajlovič Dupljankin/
Дуплякин Андрей Михайлович
RF 11. 2. 1981 narozen: Aktau, Mangystauská oblast, Kazašská SSR; bytem: Krasnodarský kraj, Korenovský okres, Korenovsk, ul. Kavkazskaja 20; OP č. 0304 400505 osud neznámý
Vladimir Vladimirovič Filin/
Филин Владимир Владимирович
RF 24. 6. 1972 narozen: Prikumsk, Stavropolský kraj; bytem: Buďonnovsk, Stavropolský kraj; OP č. 0717 315026 osud neznámý
Sergej Jurjevič Fokin/
Фокин Сергей Юрьевич
RF 21. 6. 1986 narozen a bytem: Čeljabinská oblast, Česemský okres, Černoborskij, ul. Komarova 43, byt č. 1; OP č. 7509 669903 osud neznámý
Ivan Sergejevič Gagarin/
Гагарин Иван Сергеевич
RF 3. 11. 1991 narozen: Novaja Ljalja, Sverdlovská oblast; bytem: Jekatěrinburg, Sverdlovská oblast; OP č. 6516 203901 osud neznámý
Michail Alexandrovič Golubev/
Голубев Михаил Александрович
RF 18. 6. 1980 narozen: Grivki, Jekatěrinovský okres, Saratovská oblast; bytem: Saratov, Dačnyj, ul. Melioratorov 3, byt č. 10; OP č. 6304 276003 osud neznámý
Andrej Alexandrovič Gončarov/
Гончаров Андрей Александрович
RF 21. 5. 1988 narozen a bytem: Zarečnyj, Penzenská oblast, OP č. 5608 781477 osud neznámý
Jurij Nikolajevič Gorbaňov/
Горбанёв Юрий Николаевич
RF 17. 5. 1964 narozen: Čebarkul, Čeljabinská oblast; bytem: Stavropolský kraj, Pjatigorsk, ul. Kollektivnaja 24; OP č. 0709 306022 osud neznámý
Děnis Alexandrovič Gorbunov/
Горбунов Денис Александрович
RF 24. 6. 1980 narozen a bytem: Čeljabinská oblast, Magnitogorsk, tř. Puškina 34, byt č. 29; OP č. 7503 312279 osud neznámý
Murat Jurjevič Chakuj/
Хакуй Мурат Юрьевич
RF 11. 1. 1992 narozen a bytem: Krasnodar, ul. Selezňova 82, byt č. 6; OP č. 7911 619642 osud neznámý
Vasilij Irinatovič Chamzin/
Хамзин Василий Иринатович
RF 16. 4. 1986 narozen a bytem: Kalmycká republika, Okťabrský okres, Idžil, ul. Zeljonaja 4; OP č. 8505 324931 osud neznámý
Andrej Nikolajevič Charčenko/
Харченко Андрей Николаевич
RF 2. 1. 1961 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Gorjačij Ključ, ul. Jaroslavskogo 90; OP č. 0307 571903 osud neznámý
Nail Nigamatullovič Chismatullin/
Хисматуллин Наиль Нигаматуллович
RF 29. 8. 1986 narozen a bytem: Ozjornoje, Almeněvský okres, Kurganská oblast (Čeljabinsk, ul. Okružnaja 1-ja 5, byt č. 202); OP č. 3706 169699 osud neznámý
Radik Rafkatovič Iskandarov/
Искандаров Радик Рафкатович
RF 22. 6. 1977 narozen a bytem: Stěrlitamak, Republika Baškortostán; OP č. 8003 049067 osud neznámý
Andrej Viktorovič Iščenko/
Ищенко Андрей Викторович
RF 30. 5. 1973 narozen: Manyčskoje, Apanasenkovský okres, Stavropolský kraj; bytem: Jessentukskaja, Predgornyj okres, Stavropolský kraj; OP č. 0703 359104 osud neznámý
Pavel Vladimirovič Iščenko/
Ищенко Павел Владимирович
RF 29. 6. 1980 narozen a bytem: Rostov na Donu; OP č. 6013 369637 osud neznámý
Sergej Nikolajevič Ivachnik/
Ивахник Сергей Николаевич
RF 19. 7. 1978 narozen a bytem: Stavropolský kraj, Jessentuki, ul. Dolina roz 15, byt č. 13; OP č. 0702 897275 osud neznámý
Valerij Gennaďjevič Jakimenko/
Якименко Валерий Геннадьевич
RF 16. 2. 1977 narozen: Chirchiq, Taškentská oblast, Uzbecká SSR; bytem: Moskevská oblast, Serpuchov, ul. Vesenňaja 102, byt č. 140; OP č. 4606 039142 osud neznámý
Vladimir Stěpanovič Jakuba/
Якуба Владимир Степанович
RF 10. 1. 1972 narozen: Perm; bytem: Nižnij Novgorod, ul. Beketova; OP č. 2216 661773 osud neznámý
Sergej Ivanovič Jefremov/
Ефремов Сергей Иванович
RF 16. 10. 1992 narozen a bytem: Rostovská oblast, Bělokalitevský okres, Semimajačnyj, Chrjaščevka 10; OP č. 6012 275497 osud neznámý
Valerij Alexandrovič Jelisejev/
Елисеев Валерий Александрович
RF 30. 10. 1957 narozen: Kujbyšev; bytem: Samarská oblast, Stavropolský okres, Vasiljevka, ul. Kollektivnaja 147; OP č. 7402 280289 osud neznámý
Alexej Michajlovič Jemeljanov/
Емельянов Алексей Михайлович
RF 1. 10. 1983 narozen a bytem: Sokol, Suzdalský okres, Vladimirská oblast; OP č. 1704 512352 osud neznámý
Jevgenij Sergejevič Jevsjutin/
Евсютин Евгений Сергеевич
RF 10. 1. 1991 narozen a bytem: Krasnodar, ul. Krasnoarmejskaja 78, byt č. 2; OP č. 0312 126214 osud neznámý
Nikolaj Nikolajevič Juskov/
Юськов Николай Николаевич
RF 11. 3. 1970 narozen: Sirotskij, Dubovský okres, Rostovská oblast; bytem: Krasnodarský kraj, Tbilisskaja, ul. Frunze 12 (ul. Millionnaja 173-А); OP č. 0315 119674 osud neznámý
Ajrat Ingelevič Jusupov/
Юсупов Айрат Ингелевич
RF 25. 3. 1972 narozen a bytem: Republika Tatarstán, Naberežnyje Čelny, ZJaB, ul. Nizametdinova 9, byt č. 4; OP č. 3915 126955 osud neznámý
Vadzim Mikalajevič Juškevič/
Юшкевіч Вадзім Мікалаевіч
Bělorusko 2. 5. 1981 narozen a bytem: Navapolack, Vitebská oblast, Běloruská republika; OP RB č. ВМ1528438 osud neznámý
Roman Vasiljevič Kalinin/
Калинин Роман Васильевич
RF 30. 3. 1985 narozen: Kepervejem, Bilibinský okres, Čukotský autonomní okruh; bytem: Bělgorodská oblast, Bělgorodský okres, Razumnoje, ul. Jubilejnaja 12, byt č. 51; OP č. 1405 550013 osud neznámý
Andrej Viktorovič Karaman/
Караман Андрей Викторович
RF 25. 11. 1988 narozen: Krasnoperekopsk, Krymská oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Ťumeň, ul. Gazovikov 33, byt č. 265; OP č. 7113 061533 osud neznámý
Jurij Alexandrovič Karapuzikov/
Карапузиков Юрий Александрович
RF 22. 6. 1987 narozen: Lesogorsk, Čunský okres, Irkutská oblast; bytem: Chabarovský kraj, Komsomolsk na Amuru, Centralnyj okruh, mkr. Tajožnyj 10, byt č. 30; OP č. 0806 659738 osud neznámý
Izimbaj Kablenovič Kisimov/
Кисимов Изимбай Кабленович
RF 14. 4. 1974 narozen: Azgirskij, Dengizký okres, Astrachaňská oblast; bytem: Astrachaň, ul. Kujbyševa 51, byt č. 3; OP č. 1217 669033 osud neznámý
Maxim Leonidovič Klimov/
Климов Максим Леонидович
Kazachstán 30. 9. 1983 narozen a bytem: Kazašská republika, Almaty, mkr. 3 38А, byt č. 25; OP Kazašské republiky č. 09886694 osud neznámý
Jurij Vladimirovič Ključnik/
Ключник Юрий Владимирович
RF 15. 4. 1961 narozen: Olešňa, Ripský okres, Černihivská oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Pskov, ul. Generala Margelova 23, byt č. 87, OP č. 5805 838161 osud neznámý
Maxim Alexandrovič Kodrja/
Кодря Максим Александрович
РФ 10. 3. 1976 narozen: Novokubansk, Krasnodarský kraj; bytem: Krasnodarský kraj, Gulkevičský okres, Čaplygin, třída 35 let Pobedy 6, byt č. 10; OP č. 0301 797686 osud neznámý
Vladimir Viktorovič Kolganov/
Колганов Владимир Викторович
RF 7. 9. 1977 narozen: Roveňky, Luhanská oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Stavropolský kraj, Buďonnovsk, ul. Prikumskaja 53; OP č. 0702 930417 osud neznámý
Eduard Atlasovič Komarov/
Комаров Эдуард Атласович
RF 6. 10. 1979 narozen: Nižněkamsk, Republika Tatarstán; bytem: Republika Tatarstán, Achtubinský okres, B-Afanasovo, ul. Sobolenovskaja 3, byt č. 78; OP č. 9205 049248 osud neznámý
Arťom Semjonovič Konovalov/
Коновалов Артём Семёнович
RF 7. 7. 1975 narozen a bytem: Rostovská oblast, Doněck, ul. Gastello 2; OP č. 6001 665975 osud neznámý
Igor Vasiljevič Kornilov/
Корнилов Игорь Васильевич
RF 27. 5. 1966 narozen: Zapoljarnyj, Murmanská oblast; bytem: Labinsk, Krasnodarský kraj; OP č. 0310 653445 osud neznámý
Vjačeslav Viktorovič Korostov/
Коростов Вячеслав Викторович
RF 20. 10. 1972 narozen a bytem: Stavropolský kraj, Železnogorsk, Inozemcevo, ul. Proletarskaja 27; OP č. 0717 383417 osud neznámý
Jevgenij Andrejevič Korotkich/
Коротких Евгений Андреевич
RF 2. 9. 1986 narozen a bytem: Krasnodar, OPCh (výzkumní a výrobní sdružení) “Centralnoje”, ul. Glavnaja 28, byt č. 1; OP č. 0314 999925 osud neznámý
Dmitrij Alexandrovič Kostin/
Костин Дмитрий Александрович
RF 29. 4. 1982 narozen: Čadan, Dzunchemčický okres, Tuvinská ASSR; bytem: Krasnodar, ul. Mira 37; OP č. 0303 909710 osud neznámý
Děnis Nikolajevič Kotělnikov/
Котельников Денис Николаевич
RF 26. 7. 1981 narozen a bytem: Čeljabinská oblast, Magnitogorsk, tř. Karla Marxa 181, byt č. 6, (ul. Bachmeťjeva 351, byt č. 35; ul. Jaroslavskogo 44); OP č. 7509 592343 osud neznámý
Vjačeslav Nikolajevič Kotěnkov/
Котенков Вячеслав Николаевич
RF 9. 8. 1989 narozen a bytem: Sverdlovská oblast, Arťomovský okres, Arťomovskij, ul. Těreškovoj 2B, byt č. 15; OP č. 6513 666748 osud neznámý
Viktor Leonidovič Krjukovskij/
Крюковский Виктор Леонидович
RF 9. 5. 1969 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Gelendžik, Archipo-Osipovka, ul. Rabočaja 1, byt č. 76; OP č. 0314 509587 osud neznámý
Dmitrij Sergejevič Kucharčuk/
Кухарчук Дмитрий Сергеевич
RF 2. 11. 1975 narozen a bytem: Kaliningrad; OP č. 2713 493023 osud neznámý
Nikolaj Alexandrovič Kuchtinov/
Кухтинов Николай Александрович
RF 15. 3. 1978 narozen: Sverdlovsk; bytem: Přímořský kraj, Dalněrečensk, ul. Lazo 377, byt č. 66; OP č. 0511 956730 osud neznámý
Valentin Sergejevič Kulajev/
Кулаев Валентин Сергеевич
RF 19. 3. 1991 narozen a bytem: Ardon, Republika Severní Osetie-Alanie; OP č. 9011 007203 osud neznámý
Vladimir Jevgeňjevič Kunc/
Кунц Владимир Евгеньевич
RF 28. 5. 1988 narozen: Žanatas, Džambulská oblast, Kazašská SSR; bytem: Tambov; OP č. 0309 198859 osud neznámý
Alexandr Alexandrovič Kurbanov/
Курбанов Александр Александрович
RF 19. 10. 1979 narozen: Umba, Těrský okres, Murmanská oblast; bytem: Kandalakša, Murmanská oblast (Zelenoborskij, ul. Centralnaja 10, byt č. 1); OP č. 4702 511298 osud neznámý
Jevhen Valerijovyč Kuvakin/
Кувакін Євген Валерійович
Ukrajina 14. 2. 1986 narozen a bytem: Doněcká oblast, Svitlodarsk 43, byt č. 94; OP Ukrajiny č ВЕ422005 osud neznámý
Alexandr Sergejevič Kuzlekov/
Кузлеков Александр Сергеевич
RF 16. 6. 1986 narozen: Bijsk, Altajský kraj; bytem: Čoja, Altajský kraj; OP č. 8405 194783 osud neznámý
Oleg Anatoljevič Kuzmenko/
Кузьменко Олег Анатольевич
RF 5. 2. 1975 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Timaševský okres, Komsomolskij, ul. Naberežnaja 1, byt č. 1; OP č. 0305 326117 osud neznámý
Oleg Anatoljevič Kuzmin/
Кузьмин Олег Анатольевич
RF 22. 11. 1968 narozen: Elista, Kalmycká republika; bytem: Zarečnyj, Penzenská oblast, OP č. 5613 188225 osud neznámý
Boris Fomič Kuzněcov/
Кузнецов Борис Фомич
RF 5. 3. 1962 narozen a bytem: Perm, ul. Dokučajeva 27а, byt č. 52; OP č. 5707 073114 osud neznámý
Andrej Georgijevič Labuněc/
Лабунец Андрей Георгиевич
RF 31. 1. 1990 narozen: Pontonnoje, Priozjorský okres, Leningradská oblast; bytem: Bělozjorovka, Maloarchangelský okres, Orelská oblast; OP č. 5410 157360 osud neznámý
Anton Petrovič Lachin/
Лахин Антон Петрович
RF 26. 8. 1988 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Kavkazský okres, Dmitrijevskaja, ul. Frunze 27; OP č. 0309 444025 osud neznámý
Andrej Nikolajevič Lebeděv/
Лебедев Андрей Николаевич
RF 29. 7. 1974 narozen: Charinskoje, Rybinský okres, Jaroslavská oblast; bytem: Jaroslavská oblast, Rybinsk, ul. Rokossovskogo 2, byt č. 3; OP č. 7801 476351 osud neznámý
Pavel Jevgeňjevič Lebeděv/
Лебедев Павел Евгеньевич
RF 29. 1. 1972 narozen: Tambov; bytem: Vladivostok, Přímořský kraj; OP č. 0517 502767 osud neznámý
Alexandr Ivanovič Ljachov/
Ляхов Александр Иванович
RF 25. 3. 1965 narozen a bytem: Rylsk, Kurská oblast, OP č. 3810 717992 osud neznámý
Oleksandr Vitalijovyč Lunhor/
Лунгор Олександр Віталійович
Ukrajina 6. 3. 1983 narozen: Lysyčansk, Luhanská oblast; bytem: Luhanská oblast, Sjevjerodoneck, Syrotyne, ul. Hoholja 37А (Lysyčansk, ul. Žovtnevoji revoljuciji 20, byt č. 49); OP Ukrajiny č. ЕМ178483 osud neznámý
Sergej Ivanovič Luzan/
Лузан Сергей Иванович
RF 11. 7. 1972 narozen: Bijsk, Altajský kraj; bytem: Krasnodarský kraj, Abinský okres, Varnavinskoje, ul. Partizanskoje 6B; OP č. 0317 736570 osud neznámý
Alexandr Ivanovič Lysenko/
Лысенко Александр Иванович
RF 5. 4. 1986 narozen: Majna, Sajanogorsk, Krasnojarský kraj; bytem: Sajanogorsk, Chakaská republika; OP č. 9515 900366 osud neznámý
Dilshod Mashrabjonovich Mamajanov Uzbekistán 24. 5. 1988 narozen: Namangan, Uzbecká republika; bytem: Rostov na Donu; OP Uzbecké republiky č. АА2085855 osud neznámý
Alexej Ivanovič Maškov/
Машков Алексей Иванович
RF 18. 6. 1979 narozen a bytem: Stavropolský kraj, Krasnodarský okres, Krasnogvardějskoje, ul. 151 Strelkovoj divizii 12, byt č. 2; OP č. 0704 178430 osud neznámý
Andrij Olehovyč Merkulov/
Меркулов Андрій Олегович
Ukrajina 2. 3. 1985 narozen: Mariupol, Doněcká oblast, bytem: Oděsa, ul. Jadova 22; OP Ukrajiny č. КК647538 osud neznámý
Alexandr Viktorovič Moskalenko/
Москаленко Александр Викторович
RF 20. 5. 1980 narozen: Arzgir, Arzgirský okres, Stavropolský kraj; bytem: Jessentuki, Stavropolský kraj; OP č. 0708 115560 osud neznámý
Dmitrij Dmitrijevič Motorin/
Моторин Дмитрий Дмитриевич
RF 19. 3. 1985 narozen a bytem: Rostovská oblast, Novočerkassk, ul. Junosti 8/1, byt č. 51 (ul. Junosti 12, byt č. 30); OP č. 6005 396276 osud neznámý
Igor Sergejevič Muzajev/
Музаев Игорь Сергеевич
RF 23. 5. 1992 narozen: Gagra, Abchazská ASSR; bytem: Vladikavkaz, Republika Severní Osetie-Alanie; OP č. 9015 163994 osud neznámý
Andrej Viktorovič Nabokov/
Набоков Андрей Викторович
RF 6. 10. 1970 narozen: Kamennomostskij, Majkopský okres, Krasnodarský kraj; bytem: Krasnodarský kraj, Kuščevský okres, Kisljakovskaja, ul. Krasnaja 161; OP č. 0315 241144 osud neznámý
Alexandr Jurjevič Nikolajev/
Николаев Александр Юрьевич
RF 28. 2. 1973 narozen a bytem: Přímořský kraj, Ussurijsk, ul. Leningradskaja 19, byt č. 97; OP č. 0507 423331 osud neznámý
Artur Borisovič Nikulnikov/
Никульников Артур Борисович
RF 10. 3. 1989 narozen a bytem: Kaliningrad, ul. Alexandra Něvskogo 19, byt č. 7, OP č. 2709 271792 osud neznámý
Igor Anatoljevič Olejnikov/
Олейников Игорь Анатольевич
RF 16. 6. 1968 narozen: Něvinnomyssk, Stavropolský kraj; bytem: Pervomajskij, Gorjačij Ključ, Krasnodarský kraj; OP č. 0313 356583 osud neznámý
Anton Borisovič Pavlej/
Павлей Антон Борисович
RF 23. 7. 1979 narozen: Pevek, Čaunský okres, Magadanská oblast; bytem: Moskevská oblast, Orechovozujevský okres, Likino-Dulevo, ul. Kalina 8/А, byt č. 114 (Svobodnyj, Amurská obl.); OP č. 7700 026756 osud neznámý
Vladimir Viktorovič Pavljuk/
Павлюк Владимир Викторович
RF 20. 3. 1976 narozen: Čita; bytem: Krasnodarský kraj, Gelendžik, ul. Maršala Žukova 1, budova č. 3, byt č. 69; OP č. 0309 198610 osud neznámý
Alexej Vladimirovič Pavlov/
Павлов Алексей Владимирович
RF 21. 4. 1985 narozen: Akťubinsk, Kazašská SSR; bytem: Tomsk; OP č. 6904 048735 osud neznámý
Dmitrij Nikolajevič Pavluškin/
Павлушкин Дмитрий Николаевич
RF 25. 10. 1989 narozen a bytem: Beltirskij, Askizký okres, Chakaská republika; OP č. 9509 714644 osud neznámý
Konstantin Vladimirovič Pančenko/
Панченко Константин Владимирович
RF 4.&nbsp9. 1964 narozen: Iman, Přímořský kraj: bytem: Volgogradská obl., Volžskij, ul. Sverdlova 23, byt č. 9; OP č. 1809 367629 osud neznámý
Serhij Mykolajovyč Parfjonov/
Парфьонов Сергій Миколайович
Ukrajina 18. 8. 1985 narozen a bytem: Luhansk, ul. Jakira 3, byt č. 193 (Luhanská oblast, Antracytský okres, Vachruševe, ul. Čajkovskoho 17А, byt č. 19); OP Ukrajiny č. ЕА946203 osud neznámý
Jevgenij Pavlovič Pepeljajev/
Пепеляев Евгений Павлович
RF 7. 3. 1969 narozen a bytem: Permský kraj, Krasnokamský okres, Mysy, ul. Gagarina 9, byt č. 1; OP č. 5714 191808 osud neznámý
Andrej Sergejevič Plutěnko/
Плутенко Андрей Сергеевич
RF 25. 9. 1977 narozen a bytem: Krasnodar, ul. Sovětskaja 35, byt č. 26 (ul. Gavrilova 60, byt č. 27); OP č. 0301 835393 osud neznámý
Alexandr Sergejevič Podgorbunskich/
Подгорбунских Александр Сергеевич
RF 2. 1. 1990 narozen: Zlatoust-36, Čeljabinská oblast; bytem: Čeljabinská oblast, Trjochgornyj, ul. Karla Marxa 24, byt č. 9; OP č. 7510 897169 osud neznámý
Ihor Viktorovyč Podlypnyj / Igor Viktorovič Podlipnyj/
Подлипний Ігор Вікторович / Подлипный Игорь Викторович
Ukrajina/RF 17. 2. 1967 narozen: Doněck; bytem: Sevastopol, ul. 8 berezňa 26; získal OP RF č. 0914 282763 osud neznámý
Timofej Arkaďjevič Pogorelov/
Погорелов Тимофей Аркадьевич
RF 3. 1. 1985 narozen a bytem: Krasnodar, ul. Černomorskaja 20 (bulvár Stroitělej 54; ulička 1-j artělnyj 26, byt č. 5); OP č. 0305 703125 osud neznámý
Alexej Ivanovič Poležajev/
Полежаев Алексей Иванович
RF 4. 4. 1977 narozen a bytem: Voroněžská oblast, Těrnovský okres, Kostino-Otdělec, ul. Mičurina 6; OP č. 2002 989991 osud neznámý
Michail Alexandrovič Poljakov/
Поляков Михаил Александрович
RF 14. 12. 1976 narozen a bytem: Přímořský kraj, Nachodka, ul. Frunze 6, byt č. 52; OP č. 0503 664485 osud neznámý
Poljakov Fjodor Alexandrovič/
Поляков Федор Александрович
RF 15. 11. 1987 narozen: Kungur, Permský kraj; bytem: Kursk, tř. Děrigpacova 17, byt č. 142; OP č. 3807 519326 osud neznámý
Sergej Alexejevič Ponomarenko/
Пономаренко Сергей Алексеевич
RF 5. 2. 1986 narozen a bytem: Rostovská oblast, Taganrog, ul. Transportnaja 61, byt č. 11; OP č. 6005 722741 osud neznámý
Sergej Michajlovič Ponomarjov/
Пономарев Сергей Михайлович
RF 16. 9. 1985 narozen: Naro-Fominsk, Moskevská oblast; bytem: Samara, ul. Kazačja 34, byt č. 117; OP č. 3606 647123 osud neznámý
Serghei Prida Moldavsko 9. 3. 1971 narozen: Kazašská SSR; trvale bytem: Soroca, okres Soroca, Moldavská republika; přechodně bytem: Samarská oblast, Toljatti, ul. Frunze 14, byt č. 306; povolení k pobytu v RF č. 82№0792233 osud neznámý
Alexandr Ivanovič Pronin/
Пронин Александр Иванович
RF 22. 5. 1980 narozen a bytem: Volgogradská oblast, Dubovský okres, Loznoje, ul. Pervomajskaja 85; OP č. 1815 084184 osud neznámý
Stanislav Igorevič Redkij/
Редкий Станислав Игоревич
RF 13. 12. 1977 narozen a bytem: Kurgan, ul. S. Batora 10, byt č. 99; OP č. 3703 840510 osud neznámý
Alexandr Alexandrovič Roj/
Рой Александр Александрович
RF 17. 7. 1980 narozen: Samarskoje, Azovský okres, Rostovská oblast; bytem: Rostovská oblast, Rostov na Donu, ul. Dětskaja 6 (Rostovská oblast, Azovský okres, Samarskoje, Rabočij posjolok 152, byt č. 16); OP č. 6002 588963 osud neznámý
Grigorij Leonidovič Romanov/
Романов Григорий Леонидович
RF 27. 1. 1974 narozen: Staryje Urmary, Urmarský okres, Čuvašská ASSR; bytem: Čuvašská republika, Čeboksary, ul. Universitětskaja 38, budova č. 1, byt č. 48 (Čuvašská republika, Urmarský okres, Staryje Urmary, ul. Sverdlova 34), OP č. 9709 778087 osud neznámý
Rudněv Alexandr Vladimirovič/
Руднев Александр Владимирович
RF 8. 9. 1991 narozen: Majak, Zaokský okres, Tulská oblast; bytem: Rostovská oblast, Čertkovský okres, Čertkovo, Kasjanovka, ul. Selskaja 18, OP č. 6012 0632204 osud neznámý
David Samvelovič Saakjan/
Саакян Давид Самвелович
RF 15. 11. 1981 narozen: Kirovakan, Arménská SSR; bytem: Krasnodar, ul. Linějnaja 21, byt č. 238; OP č. 0312 265742 osud neznámý
Sjarhej Uladzimiravič Sazanau/
Сазанаў Сяргей Уладзіміравіч
Bělorusko 25. 8. 1972 narozen a bytem: Rečyca, Homelská oblast, Běloruská republika; OP BR č. НВ2370510 osud neznámý
Andrej Michajlovič Semušin/
Семушин Андрей Михайлович
RF 18. 8. 1988 narozen a bytem: Archangelská oblast, Šenkursk, ul. Proletarskaja 10, budova А, byt č. 4; OP č. 1108 649539 osud neznámý
Igor Robertovič Silkin/
Силкин Игорь Робертович
RF 13. 5. 1962 narozen: Oděsa, Ukrajinská SSR; bytem: Moskevská oblast, Kolomna, ul. Jana Grunta 5, byt č. 14; OP č. 4611 595554 osud neznámý
Roman Jurjevič Sinkovec/
Синковец Роман Юрьевич
RF 8. 9. 1978 narozen: Pjatigorsk, Stavropolský kraj; bytem: Buďonnovsk, Stavropolský kraj; OP č. 0702 326330 osud neznámý
Andrej Jurjevič Skaliuch/
Скалиух Андрей Юрьевич
RF 17. 5. 1986 narozen a bytem: Rostovská obl., Novošachtinsk, ul. Kazachstanskaja 10, byt č. 8; OP č. 6005 737901 osud neznámý
Dmitrij Vladimirovič Skoblov/
Скоблов Дмитрий Владимирович
RF 17. 6. 1984 narozen a bytem: Mordvinská republika, Saransk, ul. Mordovskaja 4, byt č. 67; OP č. 8904 854910 osud neznámý
Oleg Jevgeňjevič Sobolevskij/
Соболевский Олег Евгеньевич
RF 2. 11. 1962 narozen: Minsk, Běloruská SSR; bytem: Astrachaňská oblast, Achtubinsk, ul. Stalingradskaja 6, byt č. 11; OP č. 1207 154172 osud neznámý
Arťom Alexandrovič Starostin/
Старостин Артём Александрович
RF 28. 2. 1978 narozen: Uljanovsk; bytem: Murmansk, ul. Čumbarova-Lučinskogo 24, byt č. 13; OP č. 4715 519262 osud neznámý
Ihor Anatolijovyč / Igor Anatoljevič Strapak/
Страпак Ігор Анатолійович / Игорь Анатольевич
Ukrajina/RF 09. 12. 1971 narozen: Žmerynka, Vinnycká oblast; trvale bytem: Vinnycja, ul. A. Ivanova 3, byt č. 52; získal státní občanství RF, OP č. 3915 030321 (přechodně bytem: Krymská AR, Nyžňohirský okres, Šyroke, ul. Zelena 2) osud neznámý
Rašid Chabibjanovič Sulejmanov/
Сулейманов Рашид Хабибянович
RF 21. 3. 1969 narozen a bytem: Perm, ul. Tankistov 58, byt č. 17; OP č. 5714 180652 osud neznámý
Sergej Sergejevič Sviridov/
Свиридов Сергей Сергеевич
RF 3. 4. 1990 narozen a bytem: Orenburská oblast, Sol-Ileck, ul. Stroitělej 3, byt č. 2; OP č. 4010 016394 osud neznámý
Nail Daulatgalijevič Šakirov/
Шакиров Наиль Даулатгалиевич
RF 14. 3. 1981 narozen: Ketskij, Pirovský okres, Krasnojarský kraj; bytem: Lesosibirsk, Krasnojarský kraj; OP č. 0405 027195 osud neznámý
Aslan Chasanovič Šakov/
Шаков Аслан Хасанович
RF 28. 5. 1979 narozen a bytem: Čegem-1, Čegemský okres, Kabardsko-balkarská republika, OP č. 8311 082328 osud neznámý
Andrej Nikolajevič Šamajev/
Шамаев Андрей Николаевич
RF 17. 4. 1984 narozen: Machačkala, Dagestánská republika; trvale bytem: Krasnodarský kraj, Krymsk, ul. 1-go maja 22-А, byt č. 1 (Krymsk, ul. Krasnoarmejskaja 114, také Krymsk, ul. Tamanskaja 47), přechodně bytem: Stavropol, tř. Junosti 36, byt č. 80 (tř. Junosti 4, byt č. 13); OP č. 0704 363871 osud neznámý
Viktor Viktorovič Šapovalov/
Шаповалов Виктор Викторович
RF 17. 8. 1985 narozen a bytem: Volgogradská oblast, Kalačevský okres, Donskoj, ul. Centralnaja 17, byt č. 2; OP č. 1808 240451 osud neznámý
Michail Viktorovič Ševčenko/
Шевченко Михаил Викторович
RF 6. 11. 1965 narozen a bytem: Saratov; OP č. 6310 591476 osud neznámý
Vladimir Jurjevič Švedčikov/
Шведчиков Владимир Юрьевич
RF 22. 6. 1974 narozen a bytem: Meleuz, Republika Baškortostán; OP č. 8006 232395 osud neznámý
Marat Adachamovič Talipov/
Талипов Марат Адахамович
RF 15. 11. 1984 narozen: Ključi, Okťabrský okres, Permská oblast; bytem: Pyšma, Sverdlovská oblast; OP č. 6515 101776 osud neznámý
Sergej Alexandrovič Tělov/
Телов Сергей Александрович
RF 6. 12. 1987 narozen a bytem: Rostovská obl., Taganrog, ul. Sergeja Šilo 200/1, byt č. 2; OP č. 6008 240630 osud neznámý
Pjotr Valerjevič Těrtičnyj/
Тертичный Петр Валерьевич
RF 8. 10. 1986 narozen: Orenburg; bytem: Chantymansijský AO, Surgutský okres, Lokosovo, ul. Južnaja 2, byt č. 2; OP č. 5306 505720 osud neznámý
Pavel Michajlovič Tiškovič/
Тишкович Павел Михайлович
RF 19. 9. 1981 narozen: Krasnyj Jar, Tungokočenský okres, Čitská oblast; bytem: Zabajkalský kraj, Čita, mkr. Děvičja sopka 40, byt č. 13; OP č. 7604 986768 osud neznámý
Arťom Gennaďjevič Trofimov/
Трофимов Артём Геннадьевич
RF 1. 1. 1986 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Usťlabinský okres, Někrasovskaja, ul. Širokaja 73; OP č. 0306 414288 osud neznámý
Jevgenij Anatoljevič Tropin/
Тропин Евгений Анатольевич
RF 3. 3. 1981 narozen: Boguslavka, Pograničný okres, Přímořský kraj; bytem: Rostovská obl., Šachty, ul. Čeljuskina 104; OP č. 6003 970422 osud neznámý
Alexej Alexandrovič Ťuťunnikov/
Тютюнников Алексей Александрович
RF 30. 10. 1983 narozen: Gluškovo, Gluškovský okres, Kurská oblast; bytem: Kursk; OP č. 3804 144266 osud neznámý
Oleg Nikolajevič Udavichin/
Удавихин Олег Николаевич
RF 20. 2. 1981 narozen: Perm; bytem: Permský kraj, Krasnokamsk, ulička Socvhoznyj 6; OP č. 5707 061456 osud neznámý
Dmitrij Alexandrovič Urvanov/
Урванов Дмитрий Александрович
RF 29. 7. 1980 narozen a bytem: Petrohrad, tř. Maršala Bljuchera 56, byt č. 1; OP č. 4014 141112 osud neznámý
Alexej Alexejevič Vasiljev/
Васильев Алексей Алексеевич
RF 13. 8.&;1979 narozen a bytem: Bělyj ugol, Jessentuki, Stavropolský kraj, OP č. 0703 971534 osud neznámý
Vladimir Vladimirovič Vasiljev/
Васильев Владимир Владимирович
RF 23. 1. 1984 narozen a bytem: Chombus-Batyrevo, Ibreský okres, Čuvašská republika, OP č. 9706 471152 osud neznámý
Artur Olegovič Vejman/
Вейман Артур Олегович
RF 18. 9. 1987 narozen a bytem: Krasnodarský kraj, Gulkeviči, ul. Korotkova 10, byt č. 63; OP č. 0310 609102 osud neznámý
Vjačeslav Alexejevič Vladimirov/
Владимиров Вячеслав Алексеевич
RF 30. 8. 1987 narozen: Taply, Gračevský okres, Orenburská oblast; bytem: Samarská oblast, Stavropolský okres, Timofejevka, ul. Školnaja 40; OP č. 3607 750940 osud neznámý
Vladimir Vladimirovič Zajcev/
Зайцев Владимир Владимирович
RF 14. 4. 1981 narozen a bytem: UTAŠ-4, Anapský okres, Krasnodarský kraj, OP č. 0309 151907 osud neznámý
Rišat Nurgalijevič Zajnullin/
Зайнуллин Ришат Нургалиевич
RF 5. 12. 1970 narozen a bytem: Čeljabinská oblast, Kunašacký okres, Tatarskaja Karabolka, ul. Okťabrskaja 52; OP č. 7514 591373 osud neznámý
Vjačeslav Viktorovič Zarickij/
Зарицкий Вячеслав Викторович
RF 17. 3. 1971 narozen: Roveňky, Luhanská oblast, Ukrajinská SSR; bytem: Kaliningrad (Murmansk, ul. Beringa 10, byt č. 33); OP č. 2715 606759 osud neznámý
Alexandr Viktorovič Zatolokin/
Затолокин Александр Викторович
RF 13. 4. 1965 narozen: Archangelskaja, Tichorecký okres, Krasnodarský kraj; bytem: Kagalnickaja, Kagalnický okres, Rostovská oblast (Novobatajsk, Kagalnický okres, Rostovská oblast); OP č. 0610 780048 osud neznámý
Jevgenij Alexandrovič Zezekalo/
Зезекало Евгений Александрович
RF 17. 5. 1979 narozen a bytem: Abakan, Krasnojarský kraj; OP č. 9502 364357 osud neznámý
Maxim Alexejevič Zimňakov/
Зимняков Максим Алексеевич
RF 5. 7. 1979 narozen a bytem: Nižnij Novgorod; OP č. 2204 342231 osud neznámý
Oleg Anatoljevič Žalybin/
Жалыбин Олег Анатольевич
RF 1. 1. 1968 narozen: Samara; bytem: Samarská oblast, Toljatti, ul. 40 let Pobedy 82, byt č. 121; OP č. 3617 437549 osud neznámý
Vladimir Ivanovič Žilcov/
Жильцов Владимир Иванович
RF 7. 9. 1970 narozen: Jessentuki, Stavropolský kraj; bytem: Podkumok, Kislovodsk, Predgornyj okres, Stavropolský kraj; OP č. 0715 119157 osud neznámý

 

 


Šíření nebo převzetí s odkazem na zdroj je vítáno!
(Creative Commons — Attribution 4.0 International — CC BY 4.0 [2])

Klikněte na „Sdílet“ a podělte se s přáteli.
Přihlaste se k odběru novinek na stránce InformNapalm Česko [3] na Facebooku a nechte se pohotově informovat o nových příspěvcích v češtině.

Překlad: Svatoslav Ščyhol [4]