Site icon InformNapalm.org (Українська)

Тримайся, «кіборг». У Житомирі на білбордах вітають полоненого комбата з днем народження

 

6 лютого у Житомирі на майдані Соборному з’явився білборд з привітанням «кіборгу» Олегу Кузьміних, який вже 17 днів перебуває в полоні бойовиків.

«З Днем народження! Найкращий син, чоловік, брат, батько. Ми тебе любимо!» Тримайся «кіборг» – написано на білборді біля житомирського драмтеатру.

6 лютого Олегу Кузьміних виповнюється 38 років.

Нагадаємо, 20 січня підполковник Олег Кузьміних, командир штурмового батальйону 81-ї десантної бригади потрапив у полон. Це сталося близько 11 години ранку, коли підрозділ на чолі з командиром рухався вбік Донецького аеропорту, щоб врятувати поранених бійців. Рідні полоненого офіцера зверталися до президента та всіх небайдужих з проханням зробити усе можливе, аби звільнити Олега з полону.

джерело http://www.zhitomir.info/news_144167.html

 

Exit mobile version