20-річний десантник Юрій Весельський з Житомира служив у 95-й окремій аеромобільній бригаді. 22 червня отримав важке поранення в зоні АТО. Лікарі вже ампутували Юрію праву ногу. Він потребує термінового лікування за кордоном, що дозволить встановити протез та врятувати ліву нижню кінцівку. Про це інформує Волонтерська сотня у Фейсбук.
Для лікування Юрія за кордоном родина має зібрати понад 100 тисяч євро.
«22 червня він разом з бійцями четвертої роти 95-ї аеромобільної бригади колоною супроводжував бойову техніку, коли на них було здійснено напад. БТР, яким керував Юрій, першим прийняв удар із РПГ, який пробив машину наскрізь. Юрій зміг вивести БТР із зони обстрілу, чим врятував своє життя і життя бойових товаришів», — йдеться у повідомленні.
Родина самотужки зібрати гроші на лікування не може, тому звертаються до всіх небайдужих по допомогу. Батько Юри також військовий. Він зараз в зоні Антитерористичної операції. Мама — вихователька дитячого садка. Після двох операцій на серці доглядає сина в госпіталі. В сім’ї ще двоє дітей — школярів.
Реквізити для допомоги:
Номер картки у Приватбанку 5168 7420 1198 0574 ( на ім’я мами Юрія – Косової Оксани Степанівни)
English: Heroes of Ukraine: Yuri Veselskyi with Broken Legs Drives Armored Vehicle Away from Shellfire
Беларускі: Героі Украіны: Юрый Вясельскі з перабітымі нагамі вывеў БТР з-пад абстрэлу
No Responses to “Герої України: Юрій Весельський з перебитими ногами вивів БТР з-під обстрілу”