
Вчора, 13 липня, біля будівлі СБУ на Володимирській, 33 українські активісти провели акцію “Коли сяде Медведчук?”. Варто зазначити, що місце проведення акції напередодні довелося змінити після проведення проросійськими каналами та сайтами в Україні безпрецедентної накачки інформаційного простору і подальшої реалізації провокації з обстрілом 112 каналу з гранатомету. IN SIGHT пропонує нашим читачам, щоб краще зрозуміти ситуацію переглянути два коротенькі відео.
На першому відео громадський активіст та ініціатор акції «Коли сяде Медведчук» Сергій Стерненко розповідає власне про передумови проведення акції та реакцію пропагандиських каналів Медведчука.
А друге відео від журналістів Цензор.net демонструє як відбулася сама акція. Варто зазначити, що Сергій Стерненко один з тих активістів, які постійно та послідовно змагаються проти російського реваншу в Україні, приймає участь у суспільно важливих акціях проти свавілля чиновників та забудовників. В Одесі на нього неодноразово були скоєні напади і замахи на його життя.
Чому обстріл 112 каналу схожий на “Підпал Рейхстагу”
Також цікаві деталі щодо провокації з обстрілом “112 каналу” оприлюднив на своїй сторінці у Facebook народний депутат, голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар’єв. Він зазначив, що гранатомет РПГ-22, з якого було обстріляно будівлю з вивіскою “112 каналу” за своїм номером партії виробництва співпадає з двома іншими гранатометами РПГ-22, які були вилучені у 2015 році зі схованки терористів «ДНР». Цю схованку тоді знайшли українські військові біля цвинтаря при виїзді з Артемівська у напрямку траси Слов’янськ-Дебальцево. Ті два гранатомети були знищені і про їх знищення є відповідні офіційні довідки. Те, що з гранатомету з цієї ж російської партії виробництва був обстріляний 112 канал може також вказувати на російській слід цієї провокації, яку могли скоїти спецслужби РФ.
Читайте також в полум’яних новинах IN SIGHT:
В Якутії терорист “ДНР” вбив бійця Росгвардії, спалив будинок і застрелився (ВІДЕО)
Біля Москви запалала ділянка газопроводу і сталася потужна пожежа на ТЕЦ-27 (ВІДЕО)
У російському Ульяновську загорівся дах будівлі обласного уряду (ВІДЕО)
Проект IN SIGHT – полум’яні новини в полі зору. Це проект українського новинного агрегатору від спільноти InformNapalm. Ми плануємо розміщувати цікаві новини та блоги в цей окремий розділ сайту, щоб не змішувати їх з основними розслідуваннями нашої команди. Вважаємо, що такий новинний агрегатор буде також цікавий та корисний для наших читачів.
No Responses to “Акція проти Медведчука під СБУ і чому обстріл 112 каналу схожий на “підпал Рейхстагу” (ВІДЕО)”