NÁZOR A ANALYTIKA: OBSE sa už prebrala alebo koľko len treba litrov paliva pre tanky?

(materiál od nášho čitateľa Al Gri v Donecku) Moje pozdravy adresujem pozorovateľom misie OBSE v Ukrajine, ktorí tiež…